EnderBy kullanıcısının son içeriği

1. EnderBy

PLAY.FLARENW.NET - OpSkyBlock - SkyFight - Hileli Faction - PvPFfa - 7/24 = 5 YIL!

Bu domain ve FlareNW bana aittir domainimiz silinir silinmez almişsiniz bu isim 3 yıl önce gerçekten iyi seviyelere gelmiş olup bugün minequality dışında bi faaliyetimiz bulunmamaktadır sunucunuza biraz göz attım daha çok yolunuz var hazir plugin paketleriyle olmuyor bu işler eğer gerçekten 16...
  2. EnderBy

Play.MineQuality.com Sunucu Bu hafta AKTİF !

Play.MineQuality.com Sunucu Bu hafta AKTİF !
  3. EnderBy

[MineQuality BETA 1.8.x] Whitelist -Kasa Sistemi - Rütbeler -Boss - Görev - PvPMaden

Sunucuyu 12-13 'ü arasında beta olarak açmayı planlıyoruz açıldığında buradan tekrar duyuru yapılacaktır. Whitelist'e dahil olma istekleri bu günler arasında onaylanıp geri bildirimi yapılacaktır.
  4. EnderBy

[MineQuality BETA 1.8.x] Whitelist -Kasa Sistemi - Rütbeler -Boss - Görev - PvPMaden

= ÖNEMLİ BİLGİ = Play.MineQuality.com Adımızdan anlaşılacağı üzere sunucu BETA olarak açılıyor Kasım ayı boyunca BETA'da kalmayı ve sunucuyu test etmeyi planlıyoruz BETA bittiğinde sunucu sıfırlanmayacaktır böyle bir şüpheniz olmasın biz yalnızca güvenilir oyuncularla birlikte oynayıp sürekli...
  5. EnderBy

AposwlaSP - Minecraft Authme Destekli Web Scripti

Gerçekten işlevli bir script'e benziyor tasarım zaten enfes gözüküyor Flare Network zamanında böyle hem tasarım hemde işlevi bakımından bi script aramıştım ama bulamamıştım keşke birkaç yıl önce yapsaydın şu projeyi :) Bu konuyla birlikte çok büyük başarılar bekliyorum.
  6. EnderBy

MineQuality BETA 1.8+ || Katil Listesi - FlareNW Faction! - play.Minequality.net

güncel kuruculara Discorddan ulaşabilisiniz.
  7. EnderBy

MineQuality BETA 1.8+ || Katil Listesi - FlareNW Faction! - play.Minequality.net

Sunucu aktif , şimdilik tek eksiğimiz oyuncu :) İp Adreslerimiz ; Minequality.Net Play.Minequality.Net istediğiniz ip adresinden sunucuya bağlanabilirsiniz Yakında WWW.Minequality.Net adresi aktif olacaktır.
  8. EnderBy

- Map kopyala yapıştır yapma -

Kafanda ikiye yada üçe böl böldüğün iki tarafıda ev1 ev2 şeklinde şematik al daha sonra gittiğin yerde birleştir
  9. EnderBy

Aslında bu cümledeki "ki" birleşik hatta senin cümlendeki "da" da birleşik :)
  10. EnderBy

kayıt olmadaki sorun kaldırıldı , iyi oyunlar.
  11. EnderBy

Senin kim olduğun bizi ırgalamaz , yorumunun sunucuyu baltalamaktan başka açıklaması yok.
  12. EnderBy

Şuana kadar Faction , Survival , minigame hertürlü sunucu açtım hatta kendi sunucumu kendim yarattım ama farklı sunucuların Türkiye'de oyuncusu yok, 450 online çeken sunucumun içine Faction , minigame'ler yanınada dediğiniz gibi baya bildiğimiz emek ne lapis ne warp hiçbir kolaylık bulunmayan...
  13. EnderBy

Uyarı niteliğinde kardeşimize jail attık ve umarım mesajı almıştır birdaha hile açmayacaktır , ilk oyuncularımıza ban atmak hoş olmazdı.
  14. EnderBy

şu an sunucudayız ip adresini doğru yazdığınıza emin olun :) play.minequality.net