EnderR3kt kullanıcısının son içeriği

1. EnderR3kt

Yardım Serverimde Spawner Koyunca İçindeki mob siliniyor

Silkspawners mı kullanıyorsun ? 5.0.0 yada 5.0.2 sürümlerinden birini kullanırsan sıkıntın ortadan kalkabilir. Sürümleri görmek ve İndirmek istiyorsan buraya tıkla. + Eğer sorunun ortadan kalkarsa config.yml 'den autoupdate: true ise onu false ye çevir. Kendini güncellerse tekrar üst sürümlerde...
  2. EnderR3kt

İstek Skript-mirror addonu ile aynı işlevi gören başka bir addon var mı?

skript-mirror 2.0.0 ile kendi sorunumu çözdüm herhangi bir error almıyorum. 1.15.2 için 2.0.0 sürümünü kullanabilirsiniz arayan arkadaşlar.
  3. EnderR3kt

Sunucumda Reklam Yapan Benden Büyük Sunucular

İlginç ben eskiden güzelce engelliyordum spamları, aşağıdaki gibimi config.yml Messages-To-Hide-Filter: - 'BungeeCord' - '24' - '28' - 'Teyyapclntvars'
  4. EnderR3kt

Sunucumda Reklam Yapan Benden Büyük Sunucular

Bazı sunuculara düşman insanların işide olabiliyor ama ne olursa olsun reklam insanın canını sıkıyor. O reklamları atıp oyuncu çeken varmıdır o ayrı konu zaten. Şahsen öyle reklam atan bir sunucunun ip adresini kopyalamaya bile kalkınmam. Her ne kadar forumdaki üyeler skript kelimesinden...
  5. EnderR3kt

Yardım FAWE + WorldEdit başlatılırken Ambiguous hatası veriyor. Help.

Aynen denemiştim tekrar ilginç bir şekilde aynı hatayı vermişti. DummyFawe diye bir eklenti yanında kurdu. Worldedit gerekmeden işlem yapabiliyorum. Sanırım işimi görecektir, teşekkürler.
  6. EnderR3kt

İstek Skript-mirror addonu ile aynı işlevi gören başka bir addon var mı?

Selam, eskiden 1.8.8 Paperspigot sunucumda kullandığım skript-mirror addonunun 1.15.2 Paper geçtiğimde 2018 senesinde güncellenmesinin bırakıldığını fark ettim. Sunucumda Skript-mirror 0.19.1 kullandığımda ise console'a hata düşüyor. Skript-mirror kaldırdığımda hata düşmüyor. İmport çok...
  7. EnderR3kt

Yardım FAWE + WorldEdit başlatılırken Ambiguous hatası veriyor. Help.

Selamlar PaperSpigot 1.15.2 uyumlu WorldEdit ve FAWE indirmeye çalışıyorum, ama maalesef alttaki hatayı alıyorum. [19:34:03] [Server thread/ERROR]: Ambiguous plugin name `WorldEdit' for files `plugins\worldedit-bukkit-7.1.0.jar' and `plugins\FastAsyncWorldEdit-1.15-256.jar' in `plugins' Nasıl...
  8. EnderR3kt

Yardım Belirli lokasyonun etrafına piston koyma engelleme.

Selamlar, {korumabloklari::*} listesinin içindeki bir lokasyonun dibinde piston koyunca, cancel event çekip mesaj göndermeyi planlıyorum. Bunun için bir skript hazırladım hatta reload çektiğimde herhangi bir sorunda almıyorum sorunsuz yükleniyor. Fakat koyduğum zaman pistonu çalışmıyor. on...
  9. EnderR3kt

Yardım SilkSpawners bozuk

Sunucunun versiyonu nedir ? Eğer sunucu versiyonun 1.8.8 ise 'Buraya tıklayarak indir SilkSpawners.jar' deneyebilirmisin ? ÖNEMLİ: Eğer sürümün 1.8.8 ise ve verdiğim plugini paketine attıysan SilkSpawners config.yml sine girip "autoUpdater: false" yaptıktan sonra sunucuyu başlatırmısın. ( Üst...
  10. EnderR3kt

Sadece spawn bölgesinde sürekli sabah olması

at 15:00: execute console command "/time set day spawn" on weather change to rain or thunder: world is "spawn": cancel event Spawn yerine mapinin ismini yaz işini görecektir.
  11. EnderR3kt

Yardım Netherda spawner nasıl engellenir?

Skript ile kolayca engelleyebilirsin. Options'daki dünya ismini sunucunda netherın bulunduğu dosya ismi yaparsan çalışıcaktır options: dünyaismi: nether on break of mob spawner: if world is "{@dünyaismi}": cancel event send "&cHata: &7Nether'da spawner kıramazsın." to...
  12. EnderR3kt

İstek Plugin istek.

O korumadır, ücretlidir ismi ise Aegis. (Forkmuş arkadaşımız bilgilendirdi)
  13. EnderR3kt

Sadece Emek Skyblock'ta +100 Aktif! - PLAY.RAZECRAFT.COM - Harbi Emek Skyblock | OPSkyblock (Yakında) | 1.8/1.15 | Her gün 20.00 Etkinlik|

Sunucunuza bu kadar reklam çıkması sonucunda göz attım. Türkiyenin en iyisi demeniz karşılığında bir şeyler bekledim sunucudan açıkcası. Direk menülerinize göz attım gerçekten hiç özen gösterilmemiş. Sistemler'de farklı hiçbir şey göremedim. Bu kadar reklam alacağınıza kendinize bir pluginer...
  14. EnderR3kt

Yardım Skript 2.2dev36 "with lore" eklenince skript error atıyor.

Size denk gelmeden önce bir yerde SkQuery-Lime v3.6.0 çalışır diye okumuştum çalıştı gerçekten.. TuSKe pikachu patch yüklüydü sorun SkQuery sorunlarının eski yazılarında gezmemmiş.. Çok teşekkür ederim. Paperspigot 1.8.8 Skript v2.2-dev36 SkQuery-Lime v3.6.0 ile çalışıyor sorun çözüldü.