enesamcan kullanıcısının son içeriği

1. E

çözüldü.

Bilmem, sen ne desem aksini iddia edeceğin için zaten :D? Adamların dediklerime doğru olarak karar vermesi benim savunucum olduğu anlamına mı geliyor? Yapma gözünü seveyim
  2. E

çözüldü.

dediklerime cevap vermen kirletmezse, sen burayı kirletmekte en özgür insansın. Arkadaşlık isteği gözükmüyor, bi tekrar denesene ?
  3. E

çözüldü.

Kanıııt kanıııt. Kanıtın yok. Kanıt ver ki inanalım reis.
  4. E

çözüldü.

tamam, ben bunları atarım AMA sen benim sorduğum erşan'In adasından blok alıp kendi adamıza koymamızın kanıtını atmıyorsun hala? O kanıtı atacaksan atayım. Hani sözde oldu ya, sözde sen de biliyorsun Erşan'ın adadan blok aldığımızı, kardeşim senin görevin ne? Neden banlamadın? Ben Erşan'ı...
  5. E

çözüldü.

a bak bunun hakkında herhangi bir ss imiz yok ama bulunabilecekse ben kendim bu yazdıklarımı ararım sunucunuzda, çünkü dedim ben bunları. peki diğer söylediklerime vereceğin cevaplar neler? bu arada Erşan'ın adadan blok aldığımızın kanıtını bekliyorum hala.
  6. E

çözüldü.

Sen ona laf edeceğine bu yazdığım kanıtlı foruma cevap ver bakalım, kavga etmek istiyorsan forumdan başka yerde et kimle edeceksen.
  7. E

çözüldü.

Hocam Ozan Güven gibi ne bu sinir ya :)
  8. E

çözüldü.

Ya kardeşim, olayın ne olduğundan ve nasıl geliştiğinden haberin yok, (tahminimce) sırf yetkili olduğun için burada boş boş yalan yanlış şeyler söylüyorsun, konuşmak için konuşuyorsun. Bak ben kanıtlı konuşuyorum, seninse 1 tane bile kanıtın yok. Dediklerini doğrulayacak kanıt ver kardeşim...
  9. E

çözüldü.

beni de al canım benim sesline :) enesamcan#8733
  10. E

çözüldü.

işlerine anca o gelir :)
  11. E

çözüldü.

Sen yanlış anladın, sp sınırının SADECE koordinatörlerin adasında (o zaman tek koordinatör vardı o da Hayqlet) 60 olduğunu söylediler.
  12. E

çözüldü.

Burası herkese açık bi forum, isteyen bu foruma da cevap yazabilir, sana noluyor hocam? Boş yorum yapma falan diyemezsin insanlara. VIP özelliği ise bu özellik biz banlandıktan sonra getirilmiştir. Dediğimi tarihi inceler gibi incele. Yaşanan zamanın imkan, olay ve yaşanmışlıklarına göre...
  13. E

çözüldü.

Kardeş sen beni oyunda hiç görmemişsin, bu yüzden saçma sapan kendi doğrularını yazmışsın ben düzeltiveriyim. Açılan destek talebi var mı? Var. Sunucu rütbeleriyle ilgili bilgisi var mı? Var Sunucu spawner limiti hakkında bilgisi var mı? Var Yetkililere edilen hakaret var mı? Var Kendini haklı...
  14. E

çözüldü.

Yalan söylediğimin kanıtını göster, burada gelip kanıtsız konuşma. O server'da 3 ay oynadım. İddialarımın doğru olmadığını kanıtlamanı bekliyorum.
  15. E

çözüldü.

yazdığın maddelere numaralarıyla cevap vericem 1-Destek talebi oluşturduk merak etme, kimseden bi yardım istemeden birine bir şey demem ben merak etme. 2- Görmediler hocam görmediler, ThePoet gördü en yüksek. Hakareti de zaten bilerek ettim ama o arkadaş açık açık bizi banlayacak sebep arıyordu...