Engarain kullanıcısının son içeriği

1. E

Yardım Minecraft singleplayer lag ve fps sorunu

hacım peki mp de neden olmuyor onu anlamıyorum sadece singlede kasıyor kardeşimin benim pcden daha kötü pc si var onda kasmıyorr
  2. E

Yardım Minecraft singleplayer lag ve fps sorunu

Merhaba minecraftta singleplayer oynarken lag ve fps yerlerde ama multiplayerde böyle olmuyor nasıl çözebilirim şimdiden teşekkürler.
  3. E

Hwid Ban

Merhaba yakın zamanda bir oyunda hwid ban yedim sanırım format bile attım düzelmedi ve bütün donanımlarımların id lerini değiştirme imkanım varmı acaba ve nasıl yapabilirim acaba ?
  4. E

BATTLEYE BAN | Lütfen yardım edin.

Keşke işe yarasaydı :/
  5. E

Zaten öyle yaptım o kadar mal değiliz la :)
  6. E

Dostum format bile attım :/ ama hala aynı az önce dediginide denedim umutluydum ama olmadı :(
  7. E

Multiplayer yiyorum herhalde bilgisayar id sinden ban yedim ama oyle olsa direk ban atmazmıydı 5 dk sonra falan atıyor ?
  8. E

Steam batteye ye mail atmam gerektigini söylüyor battleyede mailere cevap vermiyor :/
  9. E

Kullanmadım
  10. E

Evet başka nereden girebilirimki.
  11. E

Merhaba bu konudan anlayan biri varsa lütfen biri yardım edebilirmi yakın zamanda unturnedden ban yemeye başladım oyunu cidden çok seviyorum ve erken erişimden beri oynuyorum ama hilem olmamasına raman be (battleye) tarafından banlanıyorum ve yeni hesap açıyorum ondada ban yiyorum 300 tl lik...