eno4644 kullanıcısının son içeriği

1. eno4644

LEET.CC - MCPE realm / server

Anlatılacak fazla bir şey yok zaten , lütfen post kasmaya çalışmayınız.
  2. eno4644

LEET.CC - MCPE realm / server

Merhaba Arkadaşlar , Sizlere Leet.Cc ile server kurmayı anlatacağım. Öncelikle by uygulamayı Google Play Market'ten indirmelisiniz . https://play.google.com/store/apps/details?id=cc.leet Uygulamayı açtıktan sonra resimdekileri uygulayabilirsiniz :
  3. eno4644

Yardım

Konuyu Minecraft Pocket Edition Yardım bölümüne açsaydın çok daha iyi olurdu dostum. O sorun oyunun bir sorunu olabilir oyunu gerçekse bir şey yapamazsın ama jailbreakla yaptıysan dosya verilerini silip tekrar yüklemeyi denemelisin
  4. eno4644

BONANZA Yılbaşı Çekilişi (CS:GO ve Minecraft)

Forum kullanıcı adınız:eno4644 *Sadece gerçek adınız:Enes *Yaşınız:16 *Minecraftı kaç yıldan beri oynuyorsunuz:2 *Sunulan oyunlara sahip misiniz :Hayır *Youtube'da Minecraft'la ilgili kimleri takip ediyorsunuz:Hiç Kimse *Modlu Minecraft oynuyor musunuz : Hayır *Steam hesabınız var mı : Var...
  5. eno4644

Minecraft PE 0.9.5 Turk Server Gelll

Bir de map sınırlı oluyor pocket minede sınırsız olmuyor :/
  6. eno4644

Lag çok fazla oluyor pocket minede örneğin suyun altı yeil-kahverengi bir hal alıyor bunu çözümü var mısır denediğim bütün cihazlarda böyle oluyor ama en son 2 ay önce denemiştim. Bu yüzden direk port açıp öyle aramızda oynuyoruz programsız. Serverde yardıma ihtiyacın varsa gelirim.
  7. eno4644

Pocket mine serveri mı yoksa port forwardli mi yani programsız kendi kurduğun mu ?
  8. eno4644

Ne anlamda bu ''Hort''

Ne anlamda bu ''Hort''
  9. eno4644

Veda […cbg2002…]

0.25 göz derecesine şükret benimki 1.50 oldu :/
  10. eno4644

MCPE yazı yazma sorunu (Çözüldü)

Evet bu yüzden 0.9.5.1 sürümünü çıkardılar.Mcpe Warezden indirebilirsin.
  11. eno4644

MCPE yazı yazma sorunu (Çözüldü)

Eğer androidssen 0.9.5 yerine 0.9.5.1 sürümünü kullanmayı denersen o sorun kalkar :)
  12. eno4644

Minecraft Pocket Edition

Benim progrmsiz ve sitesiz server kurma konum var sifir lag oluyor onuda deneyebilirsin.
  13. eno4644

Minecraft Pocket Edition PocketİnvEditor Rehberi

PocketInvEditor Minecraft Pocket Edition için bir envanter editörüdür. Bu araç ile, tek bir onaltılık rakam yazarken veya bilgisayara bağlanmadan kendinizi daha fazla blok ve öğeleri verebilir. Bu uygulama Minecraft PE için yeni öğeler eklemek değil - bu sadece mevcut öğeleri verebilir...
  14. eno4644

Programsız MCPE Serveri Açma + Port Yönlendirme

Yine de Yararlı Konu.:)Konu Güncellenmiştir ve günceldir .Konu halen günceldir.