epicnessity kullanıcısının son içeriği

1. E

Faction Maceraları | BETA 1.0 | Hemen Katil %100 Eğlence

Alındın Skype Ekle : furkan_318 (*) FactionMaceralari.cr.rs (*) •-•-• Sunucumuz BETA Sürümünde Onlinedir •-•-• Hemen Katil Ve Oyna •-•-• Eğlence Garanti •-•-• 1.7.2 Sunucu Aktif >>> FactionMaceralari.cr.rs
  2. E

Kardeşim Server 7-24 İsteyen Oynicak
  3. E

Yarin Saat : 12:00 Da Sunucumuz Aktif Olucaktır IP Sadece Skypede Olanlara Verilecektir Gelemiyen Kişilere İse Buradan Verilecektir.. İyi Forumlar ☺
  4. E

SKYPE GİREMİYORSANİZ WEB ÜZERİNDEN ÇAĞRIYA KATILABİLİRSİNİZ << ORJİNAL KLAN SAVAŞLARI KONUŞMASI >> https://join.skype.com/eUizsjrZkq2J •-•-• •-•-• •-•-• •-•-• •-•-• •-•-• •-•-• •-•-• (*) FactionMaceralari.cr.rs (*) •-•-• •-•-• Sunucumuz BETA Sürümünde Onlinedir •-•-• •-•-• Hemen Katil Ve...
  5. E

Play.EmekCraft.Biz.Tm bu sunucuda survival oyniycak gelsin

Serverdeyim bir süredir beyler baya bi geliştim sunucudan fotoğraflar aticam gelin beraber oyniyalim baya güzel sunucu İP : Play.EmekCraft.Biz.Tm GÜNCEL <3 Sayisal IP : 95.15.40.80 GÜNCEL <3
  6. E

Korkunç Herobrine Serveri Gelin Beraber Oyniyalim Gizem Dolu

JUMPFACTION.MY.TO Artık Sunucu Burası Katılmanı Tavsiye Ederim Yosun Taşıyla Edit Alma - Hergün Event - Emek Server - İlgili Adminler Farklı Yapılar :)
  7. E

Korkunç Herobrine Serveri Gelin Beraber Oyniyalim Gizem Dolu

Beyler herobrine serveri oynuyoruz gelmek isteyenler gelsin %0 sıkılma gizem dolu korkutucu bir server herobrine yaniniza ışınlanıyo felan bizim ev lanetlendi gece yatarken şeytan yanimiza ışınlandı beraber oynayalim beyler gelin hadi yaş sınırı yoktur 1.7 - 1.8 yabancı bir server...
  8. E

Minecraftta en çok oynadığın serverler hangileri ?

"Beyler Neden Bu Listede Türk Serverleri Yok ?" Biliyorum Bunu Soran Olucaktır Elbet Sizin İçin Hemen Cevapliycam 1-> Lapisli Faction Beyler Faction (Lonca-Klan) Sunucularında Genellikle Lapis Olur Peki Ekmek Elden Su Gölden her şey Hazır Paran Full Klasik Yapılar... Açıkçası Böyle her şey...
  9. E

Survival Games - Mod - Video Çekme - Map Yapimi Hepsi İçeride

Beyler başlıktanda anlayacağınız gibi her türlü oyun/mod oyniyacağız tek kural : EĞLENMEK Bize katılmak için Skype (Özel): Furkan.21121 Skype (Toplu): https://join.skype.com/nVJWmKFGnSUU herkes EKLESİN BEYLER :) BU ARADA YAŞ ORTALAMASI +13
  10. E

[YARDIM] Vipler İçin Özel Güç

Tamam Teşekürler
  11. E

TEŞEKÜRLER :)
  12. E

Beyler Ben Scriptte Yazdıgım Vipler İçin Özel Güç Ayarına Bekleme Süresi Eklemek İstiyorum Nasil Yapacagım on leftclick with a sword: player doesn't have permission "VIP" execute player command "/fireball" message "&a&lVIP ozel gucunu kullandin &4NOT bekleme suresi 5 saniyedir."