ErayAlkan kullanıcısının son içeriği

1. ErayAlkan

buraya ne olmuş oğlum

buraya ne olmuş oğlum
  2. ErayAlkan

sennanetwork REZİLLİĞİ

demekki tanımıyorsun kaç yıllık arkadaşını onun dışındada biz onunla konuştuk aramızda sorun yok şu an konuyu hortlatma bu yorumada cevap verme.
  3. ErayAlkan

İstek Bedwars,eggwars gibi minigamesler için final kill efekti , bed kırma efekti gibi şeyler yapmak için bir plugin veya skript varmı?

dostum internette tam senin istediğin şekilde minigames olacağını sanmıyorum kolay bitecek bir şey olsa senin için ücretsiz yazabilirdim fakat uğraş gerektiriyor. araştırırsan belki istediklerine yakın bir şeyler çıkar
  4. ErayAlkan

C# Nasıl Hızlı Öğrenebilirim?

kitap KİTAP K İ T A P k İ t A p
  5. ErayAlkan

Minecraft Client Kodlama Dersi! Bölüm 1

Merhaba dostlar yeni bir seriye başladım Client Kodlama ile ilgili ilk videonun linki Not: DERS 30 - 35 BÖLÜMDEN OLUŞACAK BÜYÜK İHTİMAL TÜRKİYEDEKİ 2 BÜYÜK SUNUCUDA OLAN CLIENTLERİN AYNISINI YAPIP SERİ SONLARINA DOĞRUDA SADECE CLIENT İLE GİRİLEBİLEN BİR SUNUCU YAPARAK DERSİ BİTİRECEĞİM. DERS...
  6. ErayAlkan

teşekkürler

teşekkürler
  7. ErayAlkan

iyiyim sen

iyiyim sen
  8. ErayAlkan

selam hü

selam hü
  9. ErayAlkan

sennanetwork REZİLLİĞİ

ryzonfc olayında %100 olarak haklıyım ayrıca kurucularından birisi verdi paylaşmam için oturupta ben yapmadım. yinede görüşüne saygı duyuyorum.
  10. ErayAlkan

ApiaTeam 2021 Faction Plugin Paketi | GÜNLÜK ÖDÜL & GÖREV | KAZIKAZAN | MESLEK | 1.8 - 1.16 | ÜCRETSİZ!

paketi kullanacak kişilere tavsiyem bu paket baş yapıttır açın configleri dil dosyalarını okuyun ezberleyin öyle bir şey bu paket ellerine sağlık gerçekten harika paket çıkmış ortaya
  11. ErayAlkan

(millie bobby brown gif pp) Gerçekten çok başarılı bir profil! profil arayanlara yardımcı...

(millie bobby brown gif pp) Gerçekten çok başarılı bir profil! profil arayanlara yardımcı olacağını düşünüyorum! en kısa zamanda ziyaret edeceğim!