ErayGulmez kullanıcısının son içeriği

1. ErayGulmez

Emek SkyBlock Play.phobianw.com [1.8-1.15] Günlük Ödül, Takas, Ticaret sistemi, Balık eventi daha fazlası için aramızda katıl!

Sunucu genel olarak diğer skyblock sunucularına benziyor lakin samimi ve sıcak ortam var :) Güzel, oynanabilirlik açısı yüksek bir sunucu. Başarılar...
  2. ErayGulmez

Selam ben yezn

Merhaba tekrardan hoşgeldin :uyu: :cay:
  3. ErayGulmez

Etkinlik Gamer Yapı Yarışması - Viking Gemisi

Herkese başarılar.
  4. ErayGulmez

Minecraft iklim değişikliği

Yağdırmak istediğin alanı balta ile seçip, önce //setbiome Ice_Plains sonra ise /toggledownfal yaz. Bu şekilde world edit ile kar yağdırmış olursun.
  5. ErayGulmez

excacraft.keyubu.com | OPSkyblock | 1.8x/1.13x | 19 Farklı Rütbe | Her gün 20:00 Event |

Güzel ve zevkli bir sunucu lakin yetkili kadrosu bu zevki bozuyor.
  6. ErayGulmez

Minecraft Sunucu Kurmak

Ücretsiz istiyorsan, " aternos.org " sitesinden kolayca kurabilirsin.
  7. ErayGulmez

Minecraft iklim değişikliği

Merhaba dostum. Bu kodu kullanarak kar yağdırıp durdurabilirsin. /xmas_snow 0 - kar yağışını durdurur. /xmas_snow 1 - kar yağışını başlatır.
  8. ErayGulmez

Play.ArnoldNW.CF <|> Gerçek Survival Hissiyatı <|> +40 ONLİNE ! <|>İ9 9900K Makina !

2 Kurucu 1 Admin oyundaydı :) Ayriyetten küfür edildi yöneticiyi uyardım sohbeti temizlesin diye yine cevap veren olmadı..
  9. ErayGulmez

PUBG Oyununda Sık Kullanılan Terimler

Bilmeyenler için yararlı bir konu. Eline sağlık...
  10. ErayGulmez

Kankalar Serverimizi Yeni Açtık Ama Kimse Gelmiyor :(

Profesyonel bir şekilde tasarım yaparsan sunucuyu detaylı anlatırsan eminim gelen kişiler olacaktır. :ıslıkçı:
  11. ErayGulmez

Bir hikaye oluşturalım mı ?

Oradan ak sakallı bir dede geldi.
  12. ErayGulmez

Elazığ'da 6.8 şiddetinde deprem

Kızılay yardım kampanyası düzenliyor arkadaşlar. 10TL bağışta bulunmak için, Deprem yazıp 2868'e yollabilirsiniz.
  13. ErayGulmez

Elazığ'da 6.8 şiddetinde deprem

Yaralı ve ölü sayısının en az olması temenniyle :(
  14. ErayGulmez

PUBG Mobil Hassasiyet Ayarları

Bence her kişinin kendine özel ayarı olmalı. Şahsen kendi hassasiyet ayarımı yaklaşık 3 saatin sonunda buldum. :cici:
  15. ErayGulmez

Call of Duty Mobile En İyi Silahlar

Faydalı bir konu, eline sağlık. Tabii ki favorim AK47 :ıslıkçı: