Ercan kullanıcısının son içeriği

1. Ercan

Gamer'e ne oldu?

Arkadaşlar hepiniz haklısınız, yeterince iyi ilgilenemedik, nesil değişti, alışkanlıklar değişti, site gelirleri çok düştü, server masrafları çok arttı, yaşamak için mecbur başka işlerde çalışıyoruz, bizde değiştik vs hepsi doğru, çözüm önerileriniz varsa dinlemeye hazırım. Benim fikrimce...
  2. Ercan

Forumun teması neden böyle

Merhaba, bu konuda aslında bende senin gibi düşünüyorum ama gerek ziyaretçilerden olsun gerek yönetim ekibimizden olsun sürekli farklı talepler geliyor, bende şuana kadar pek karışmak istememiştim ama sanırım artık bu konuya bir el atmanın zamanı geldi.
  3. Ercan

Forumgamer reklamları / ciddi reklam sorunları

Merhaba arkadaşlar, reklam eleştirilerinizi dikkate alıp otomatik google reklamlarını iptal ettik, dileyenler adblocker tarzı eklentilerde kullanabilirler.
  4. Ercan

[MEDIA]

5. Ercan

Türk Oyuncu Topluluğu arkadaşlar yeni sitemiz nasıl olmuş ?

Türk Oyuncu Topluluğu arkadaşlar yeni sitemiz nasıl olmuş ?
  6. Ercan

MMORPG Black Desert'te Yeni Sınıf Lahn, STEAM İndirimleri ve Ejderhalar Diyarı Drieghan!

@Enderiatus ben pes ve strateji oyunları dışında oyun oynayamıyorum ya, bu aralar gerçi onlara da vakit kalmıyor. bu arada arkadaşlar oyunun inceleme videosunu da çektik, umarım beğenirsiniz.
  7. Ercan

MMORPG Black Desert'te Yeni Sınıf Lahn, STEAM İndirimleri ve Ejderhalar Diyarı Drieghan!

Arkadaşlar, black desert online, forumumuzun resmi sponsorlarından biridir, henüz oynamayan denemeyen arkadaşlara denemelerini tavsiye ederim.
  8. Ercan

evet, serverı Türkiye'ye taşıdık.

evet, serverı Türkiye'ye taşıdık.
  9. Ercan

yarın halledecez inşallah.

yarın halledecez inşallah.
  10. Ercan

eski temadaki eklentiler şu an çalışmıyor evet, xenforo 2.02 için bir çoğu henüz geliştirilmemiş...

eski temadaki eklentiler şu an çalışmıyor evet, xenforo 2.02 için bir çoğu henüz geliştirilmemiş , zamanla bu eklentiler geliştirildikçe ve birçok kullanışlı olan eklentileri sitemize ekleyeceğiz. şimdilik böyle idare edecez mecbur
  11. Ercan

Arkadaşlar son 1 saatlik kesinti için özür dileriz, sitemizi hızlandırmak için bazı performans...

Arkadaşlar son 1 saatlik kesinti için özür dileriz, sitemizi hızlandırmak için bazı performans ayarları yaptık, umarım beğenirsiniz
  12. Ercan

Foruma ne oldu?

gençler uyumadınız mı siz hala ? )) sistemde yaşadığımız bazı sorunlardan dolayı forumu acil olarak son sürüme yükseltmemiz gerekti, plansız oldu biraz. verdiğimiz geçici rahatsızlıkta dolayı özür dileriz. hala eksik ve hatalar mevcut , yarına veya pazartesiye kadar onlarıda gidereceğiz...
  13. Ercan

Eyvallah İrfan, darısı başına inşsallah :))

Eyvallah İrfan, darısı başına inşsallah :))
  14. Ercan

Blue Whale - İntihara Sürükleyen Oyun!

buyrun https://www.virustotal.com/#/url-analysis/u-7d12299ce928e0d4a813adbf01aa64174b572416490e2fba4f30a94c7846cf32-1505997114
  15. Ercan

Blue Whale - İntihara Sürükleyen Oyun!

Evet arkadaşlar, bir arkadaşımız sahte mavi balina oyunu yapmış, oyunu buradan indirebilirsiniz, arkadaşlarınızı falan trollemek isterseniz işe yarayabilir :D