erdem120 kullanıcısının son içeriği

1. erdem120

Yardım Minecraft Connection time out hatası lütfen yardım edin arkadaşlar be gerçekten ağlıycam

Arkadaşlar hallettim Sunucu hostu Keyubu bazı ipleri engelliyormuş adminin ipleri eklemesi gerekiyormuş ondan dolayıymış
  2. erdem120

Yardım Minecraft Connection time out hatası lütfen yardım edin arkadaşlar be gerçekten ağlıycam

Gerçekten hiç abartmıyorum en az 6 saatimi verdim bütün serverlere girebiliyorum o servere giremiyorum kendi ev internetimle ama mobil veriyi açınca girebiliyorum çok kötü bir şey :(
  3. erdem120

Dns ayarlarını değiştirmeyi denedim olmadı. Ayrıca Javaya güvenlik duvarından izin verdim o da olmadı
  4. erdem120

Yardım Çıldırmak Üzereyim LÜTFEN Yardım Edin!

Arkadaşlar benim de aynı sorunum bir tane server var o servere ben hariç herkes girebiliyor fakat ben başka serverlere girebiliyorum ama o servere giremiyorum fakat mobil veriyle girmeye çalışınca girebiliyorum ne yapmam lazım? lütfen yardım edin çok araştırdım saatlerimi verdim bulamadım lütfen.
  5. erdem120

Bir tane minecraft serveri var o server hariç bütün serverlere girebiliyorum o girmeye çalıştığım servere bütün arkadaşlarım girebiliyor ve ayrıca o servere mobil verimi kullanınca girebiliyorum. İnternete reset attım interneti kapatıp açtım ve daha bir sürü şey daha yaptım ama yazmaya...