ErhanERT'in en iyi cevapları

1. ErhanERT

Kırınca Geri Gelme Skript

on break oak leaves: wait 2 seconds set event-block to oak leaves drop event-block at player's location Buyrun
  2. ErhanERT

Java Sorunu | Yardım |

Hata: yükleme sırasında \bin\hotspot\jvm.dll hata iletisi (Sayfanın alt kısmında çözüm bulunuyor, verilen adımları takip edin.) bu sayfaya bi bakabilirmisiniz. problemi şu kısımda gördüm; Problematic Frame: V [jvm.dll+0x404761]
  3. ErhanERT

Onaylı Tanıtım Warp Sorunu

oyunculardan essentials.warp.* ve essentials.warps.* permini kaldırın.
  4. ErhanERT

Rehbere Permission Verme

*/mangaddp rehber admin.shtemizle
  5. ErhanERT

Onaylı Tanıtım Authme plugininde otomatik giriş yapıyor.

session kısmını false yaparak dener misin ?
  6. ErhanERT

Yardım ScMarket İstiyorum Atabilcek Yapabilcek Bir Babayiğit var mı?

İşinize yarar sanırım, gerekli düzenlemeyi yapabilirsiniz. (Skript alıntı değildir.) Admin Komutları /kredisistem Oyuncu Komutları /kredim /kredigönder [oyuncu] [miktar] /kredimarket
  7. ErhanERT

Minecraft Skript Sohbet ses

on chat: loop all players: if message contains "@%loop-player%": if {notify::%loop-player%} is not set: wait 15 ticks loop 31 times: play "NOTE_PLING" to loop-player at volume 2 play "NOTE_PLING" to player at volume 2 send...
  8. ErhanERT

SuperGuılds None Sorunu

/guilds locale veya /superguilds locale sonra menü açılacak türkçeyi seçiceksin ardına /lonca komutunu deneyebilirsin.
  9. ErhanERT

Multuverse core unloadded hatası yardım

/mv import dünyaisimi normal
  10. ErhanERT

Onaylı Tanıtım Essentials giriş-çıkış mesajlarını kapatamıyorum!

custom-join-message: "none" custom-quit-message: "none" yaparak kapatabilirsiniz.
  11. ErhanERT

Onaylı Tanıtım Tabelaya renkli yazamıyorum!

enabledSigns: - color #- balance #- buy #- sell #- trade #- free #- disposal #- warp #- kit #- mail - enchant #- gamemode #- heal #- info #- spawnmob - repair #- time #- weather boşluksuz olduğunu farkettim o kısmı bu şekilde değiştir, istediklerinin de...
  12. ErhanERT

Onaylı Tanıtım Spawner koyulmuyor

SilkSpawners eklentisini son sürümüne güncellermisiniz ? ve bir de oyunculara silkspawners.place.* permini ekleyiniz
  13. ErhanERT

Yardım Minecraft Haritaya Fotoğraf ekleme

Link, bu videoyu izleyerek öğrenebilirsiniz.
  14. ErhanERT

Yardım Schematic Paste Yapınca Sunucu Çökmesi

Sorununuz çözüldüyse bildiriniz lütfen.
  15. ErhanERT

Yardım Acil Yardım -# Oyuncular Komut Yazdığında Reklamdan Ban yiyor

Skriptlerinizi kontrol ediniz eğer orada yoksa aradığınız şey SuperCensor configinizi buraya atınız.