failking kullanıcısının son içeriği

1. F

Sunucu açma önerisi istiyorum & Yetkili alımı.

kardeşim real world map temalı serverler yabancılarda çok tutuyor bunu türkiyeye getirebilirsin istersen özelden falan konuşabiliriz
  2. F

UcanKofte.Online Saf Hayatta Kalma Sunucusu! Since 2013

tahmini açılış süresi acaba nedir
  3. F

Pluginden anlayan adam lazım

Özelden veya bir dc den konuşabilirmiyiz dc olsa iyi olur çünkü yazarak anlatması biraz zor firkir var ama böyle biraz ham yazarak çok iyi ifade edebileceğimi pek sanmıyorum
  4. F

Kardeş pluginden anlıyorsan gel özelden veya dc den konuşabiliriz ama öyle sıradan pluginlerden değil biraz ayrıntılı plugin bilen birisi lazım bana eğer tanıdığın varsa yardım edersen şimdiden çok teşekürler
  5. F

Evet beyler başlıkta anlatıldığı gibi efsane fikirlerim var plugin ve skripten anlayan adama ihityacım var Edit: Kısaca şimdi olan sunuculardan çok farklı bir girişim yapmak istiyorum çok farklı ve belki tutarsa minecraft Türkiyeyi biraz olsa da değiştirecek bir şey istiyorum yardım etmek...
  6. F

Şikayetim Bütün Lapisli Serverler

Buralarda neden takılıyon o zaman :D
  7. F

Peki nasıl sunucularda oynuyorsun ve gerçekten zevk alıyor musun
  8. F

Ya işte diyorum bende 50 60 kişi yok muyuz try hard takılan emek isteyen bizi takan varsa bi irtibata geçse fikirlerimi anlatsam
  9. F

Minecraft sıkmadı ben sadece biraz daha emek isteyen ve insanların beraber eğlence içinde savaşıp kasıldığı emeği ile yapılan güzel ticaretlerin döndüğü ve az da birp isteyen bi server olsa güzel olur demek istiyorum