FakeHead kullanıcısının son içeriği

1. FakeHead

[1.8-1.16 Faction]RoceCraft Yetkili Alımı | Oyna.RoceCraft.Net

Ekleyebilir misiniz? ʲᵘˢᵗ ᶠᵘʳᵏᵃᶰ#8268
  2. FakeHead

MC.TempestasNW.CF Yarı-OP SkyBlock Sunucusu !

2 Haftadır oynuyorum op sevenler için güzel bir sunucu.
  3. FakeHead

Play.LiteRise.Net Faction + EmekSkyBlock +80

Play.LiteRise.Net Faction + EmekSkyBlock +80
  4. FakeHead

LiteRise Ekip Arkadaşları Arıyor ( ORTAK )

Evet,Halen aranıyor discorddan iletışıme gecilcektir.
  5. FakeHead

Selamlar,Ölmedım durumum ıyı.

Selamlar,Ölmedım durumum ıyı.
  6. FakeHead

Play.LiteRise.net | Yeni Gelenlere Verimlilik 10 >Orman Bügün 18:00 Açılış> levelmarket > klan Savaşları > Coin Sistemi > +80 Online

Kardeşım bunları yazmıssında 1. olarak vs de nasıl ılgılenebılırım 2. 1 soruna cevap vermedım dıye oyundan cıkarken anama avradıma sövme hakkı verıyormu acaba başlamadan bırakman benı sevındırdı senın gıbı ınsanlara burda pek yer yok zaten.
  7. FakeHead

CanonMC | SkyBlock | Yeni Alım Konusu | 2019

Adınız: Arda Furkan Soyadınız: Topal Gmail Adresiniz: [email protected] Oyundaki Adınız: FakeHead Türkçe Ortalamanız: 72,6667 Türkçe Notlarınız: 54 69 Yaşınız: 16 Daha Önce Nerelerde Çalıştınız: Beta Craft V.b çoğu sunucuda şu an hatırlayamadım :)
  8. FakeHead

MINEPRIME Network 2 Sunucuda Yetkili Alımları

İsim: Arda Furkan Soyisim: Topal Yaş: 16 Aktif olabileceğin toplam süre : Yaz Tatili İçersinde 6 - 12 arası Kışın 2 - 6 arası Hafta içi aktif olabileceğin toplam süre: 6 - 12 Kendinden bize bahset: Ben 15 Yaşında Bilgisiyar Oyunlarına Bağımlı Okuldan Eve Gelip Sürekli Bilgisayar Oynayan...
  9. FakeHead

OttomanMC Yetkili alımları | Reklamcı ve Rehber |

Rehber veya Reklamcı : Rehber İsim Ve Soy İsim : Arda Furkan Topal Yaş : 16 Nerelisin : İzmir Minecraft Kaç Yıldır Oynuyorsun :5 Minecraft Yetki Tecrübelimisin : Evet Gittiğim Çoğu Serverda yetkili olmuşluğum vardır Neden Biz ? : Serverinizin Güzel Ve Eğlenceli Olması Dikkatimi Çekti Neden Sen...
  10. FakeHead

AndrCraft | Kaliteli Survival Sunucu | +60 Online | Yönetim Ekibimize Rehber Aranıyor |

Ad : Arda Furkan Yaş : 15 Sunucuya Ne Katabilirsin : İyi Bir Rehber Olabilir Ve Günün Çoğu Zamanımı Oyuncularla İlgilenerek Onlara Nazik Ve Hoş Görülü Bir Biçimde İletişim Kurabilirim İsterseniz Çok Dar Durumlarınızda Maddi Manevi Destek Çıkabilirim Oyunculara Nasıl Yaklaşırsın : Oyunculara...