faketaxidriver

Profil Mesajları Aktivite Gönderiler Hakkında Ödüller

• Evlat...

Hayat zor ve engellerle dolu.
    Ama sıkı çalışırsan, tüm engeller ve zoruluk senin daha güçlü olmanı sağlayacak bir antrenman olur !
    Bazı profil durumları sosyal mühendislik içeriyor gibi :ıslıkçı:
    faketaxidriver
    faketaxidriver
    öyle deme aga dokunsan düşecek hale gelmişim ama yenilgi yenilgi büyüyen bir zafer vardır
    çok temis bi kayıt , herkes notalara süperlerden basmişta... hissetmionus ya. doğru çalaalim die kasmaktan perfect bir stüdyo kaydı olmuş. hani gitarist bi yerde geç girsede bir gülümseme atsa, baterist görüpte bi gülümsemeyle geçiştirse. yapmayına ya. yol bu değil. sizin yaptiğinizin daha iyisini yapan 10 yaşinda çinli çocuklar filan var. samimi bir yorum bu. ciddiym
    tabi doğrudur. ama bi de mesela hapşurduğun zaman bütün organların dururmuş kalbin dahi duruyo yani o esnada. mesela dikkat et abi, gözleri açık hiçbi delikanlı görmemişsindir hapşururken. hapşuruk metabolizmayı bozduğu için o yüzden söyledim abi. yoksa tabi sizin lafın derinliğine gelince de yarabbi şükür demek daha mantıklı oluyo.
    Koply
    Koply
    güzel oluyo
    Doğru insanı inatla bulmayarak yitip gidiyorlar sonsuz dönüp duran cazibe şehvet zincirinde kendilerini tekrar ediyorlar halbuki çember dışına itilen 3.erkeğe ulaşabilirlerse hayatlarında olmadıkları kadar mutlu olabilirler.
    Cinayet den 5 yıl yattım çok zor geçmedi koğuştaki herkesi dövdüm koğuş ağası konumuna geldim. Sonra sıra rütbe atlamaya geldi diğer koğuş ağalarıni tek tek öldürdüm ve son seviyeye ulaştım artık hapishanedeki en tehlikeli suçluydum kimse bulasmiyordu beni hücreye attilar hücrenin penceresinden kaçtım şu an firari durumdayım.
    Makine mühendisliği okuyorum, daha önce inşaat mühendisliğini bitirmiştim mezun olunca işim hazır tahmini aylık 5k ile işe başlıycam zamanla yükselecek. Orta düzey İngilizce ve işaret dili biliyorum amatör olarak piyano çalıyorum yıllık ortalama 40-45 kitap okuyorum. Eş adayı var mı? (sevgili değil eş arıyorum yeterki beni sevdiğine inandırsın gerçekten sevmesede olur)
    Ben evlenmeyi isterim.Ben suriye.6sene zeytın burun yasarım.Iyı Musluman.Para yok $.zeyin burun super markt.uzbakh kizi severim.isterim koklamak.metrobus bınme var.arabam yok . أريد أن يكون محبوبا.
    Eğer Aleyna Tilki'nin bir milyon fanı varsa ben onlardan birisiyim. Eğer Aleyna Tilki'nin yüz fanı varsa ben onlardan birisiyim. Eğer Aleyna Tilki'nin on fanı varsa ben onlardan birisiyim. Eğer Aleyna Tilki'nin bir fanı varsa o benim. Eğer Aleyna Tilki'nin hiç fanı yoksa bu benim dünyada olmadığım anlamına gelir. Eğer bütün dünya Aleyna Tilkiye karşıysa ben dünyaya karşıyım.
  • Yükleniyor…
  • Yükleniyor…
  • Yükleniyor…
  • Yükleniyor…