fatihbugra kullanıcısının son içeriği

1. fatihbugra

Konrul's Nest Yetkili Alımları - Yalnızca Rehberlerimiz Eksik! :) +Builder

*İsim: Fatih Buğra Soyisim: UYANIK *Yaş: 17 *Tecrübe: Çoğu kez kendi sunucumu kurmuş bulunmaktayım ( Tahmini olarak 7 - 8 kez. ). Bundan ötürü de elbette pluginlerden vesaire de anlamaktayım. Resmi konuşma diline, Türkçeye, yazım kurallarına hakimim. Bu sebepten ötürü çoğu sunucudaki hiyerarşik...
  2. fatihbugra

▐ ░ REAL LEGEND ░▐ ➽ Yetki Kadrosu Sıfırlandı ➽Yeni Ekip Dostlarımıza İhdiyacımız Var Kimler Gelecek?

Selamlar; Bizim kurallarımızı nereden kopyaladınız yahu :D Bu kuralları ben elimle yazdığımı hatırlıyorum :D
  3. fatihbugra

Leader Network ╬ Profesyonel Ekibini Arıyor ╬ Büyük Proje ╬ Profesyonel Düşünenler İçin

Forma discord koymayı unutmuşum... Discordunuzu buradan yazma imkanınız var mıdır lütfen?
  4. fatihbugra

Leader Network ╬ Profesyonel Ekibini Arıyor ╬ Büyük Proje ╬ Profesyonel Düşünenler İçin

Ön elemeden geçildi. Yakında discord adersinizle iletişime geçilecektir.
  5. fatihbugra

Benim sunucumun 1 Temmuza yetişmesi gerekiyor neden sileyim yapıyı? Mantıksız mantıksız konuşuyorsun? Yapıyı yaptığın alan voxelli olduğundan ve voxelin içini kare yapmak istediğim için "kopyalayıp, sildim." Yeniden yapıştıracaktım sen ağlamaya başladın işte şunun gibi söylemler kullandın...
  6. fatihbugra

Reddedildi. [ Sebep : Formu istenildiği gibi doldurmamak. (bkz:Bize kendinizi tek kelime ile tanıtır mısınız?)]
  7. fatihbugra

Selamlar Forum Gamer Üyeleri; Konu başlığından da anlayabileceğiniz üzere büyük projemiz için profesyonel ekip arkadaşları aramaktayız. Lakin bu profesyonel ekip arkadaşları alımı içerisinde maalesef ki "Yönetici - Moderatör - Rehber vs." olmayacaktır. Nedenini soracak olursanız zaten alımı...
  8. fatihbugra

LeaderNetwork ╬ Yeni Takım Arkadaşlarını Arıyor ╬ Profesyonel Düşünenler İçin ╬ Büyük Proje

Bayağı lakayt değilsin. Sana adam akıllı konuşmana dikkat et. Güzel bir uslupla konuş diyorum "ok" cevabını veriyorsun değil misin?
  9. fatihbugra

LeaderNetwork ╬ Yeni Takım Arkadaşlarını Arıyor ╬ Profesyonel Düşünenler İçin ╬ Büyük Proje

Çirkef davranmayınız. Atılma sebebiniz lakayt olmanızdan kaynaklıdır.
  10. fatihbugra

An itibariyle alımlar kapatılmıştır. Adaylar bilgilerine göre değerlendirilecektir. Sonuçlar 13.00'da açıklanacaktır. İyi günler. Leader Network Yönetim Ekibi-
  11. fatihbugra

Başvuruların sonlandırılmasına son "1" saat. Başvuru yapacaklar hızlıca yapmaya baksın. "1" saat sonra başvurular kapatılacaktır.
  12. fatihbugra

Dipnot : Builder takımı aramaktayız eğer builder takımınız varsa başkanınızdan rica ediniz başvursun. Builder takımı bulunamazsa başvuran kişilerden seçilerek birleştirilip bir takım oluşturulacaktır. Tekrarlıyorum. Builder takımı olanlar formun uygun bir yerine "Takım Halinde" notu eklesinler...
  13. fatihbugra

Başvurularınızı yapmayı unutmayınız lütfen. Son 6 saat. 6 Saat sonra başvuruları kapatacağız başvuran kişiler arasından seçeceğiz. Başvurular için son 6 saat. Başvuran adaylarımıza başarılar dileriz... Leader Network Yönetim Ekibi-