FerdiWinnerTR kullanıcısının son içeriği

1. FerdiWinnerTR

Yardım No Signal Hatası

O ok Bakın o rami zorlamadan önce bilgisayarım zaten çalışıyordu yani kabloların tam bağlantı halinde olduğuna eminim yani başka bir sorun olmalı
  2. FerdiWinnerTR

Yardım No Signal Hatası

Şöyle fanlar falan çalışıyor ama açtığım gibi ekranda no signal yazıyor r
  3. FerdiWinnerTR

Yardım No Signal Hatası

Herkese selamlar ben yaklaşık 1 ay önce saçma sapan bir hata yaptım hata şuydu çalışan bir Asus bilgisayarım vardı son derece eski bir Ram vardı bunu bilgisayarıma takmak istedim fakat soket girişinin oturmadığını fark etmedim bunun üzrenine bilgisayarın 2. Soketine o rami zorla soktum...
  4. FerdiWinnerTR

konu kapalı

adad
  5. FerdiWinnerTR

Yardım Titlemanager Tabınde Nametag Edit Çalıştırma

Sunucumuzda tab olarak titlemanager kullanıyoruz fakat nametag edit gözükmüyor bunu nasıl halledebiliriz.
  6. FerdiWinnerTR

Yardım Title Manager Scoreboarda Claim Bloğu Hakkını Gösterm

Merhaba biz bir survival sunucu açıyoruz grief prevention pluginini kullanıyoruz titlemanagerın scoreboardını kullanıyoruz ve scoreboardda kaç claim hakkını göstermek istiyoruz bunu nasıl yapabiliriz
  7. FerdiWinnerTR

Minecraft Keyubu Sunucu Pluginer/Builder Alımı

Hepinize merhaba,arkadaşlar ben Ferdi keyubu üzerinden bir sunucu açmaya karar verdik eğer buildine ve plugin bilgine güveniyorsan senide aramızda bekleriz.alt kısmı okumayı unutma builder İçin gerekli olanlar:Eğer worledit , voxelsniper , worldpainter tarzı komutlar bilmeniz gerekmektedir.eğer...
  8. FerdiWinnerTR

32gb hub server alım var içeri

Ben pluginerim arkadaşımda mimar fakat discord linki bozuk yeni link atmanız gerek
  9. FerdiWinnerTR

Minecraft Sunucum İçin Paralı Logo Yapıcak Birisini Arıyorum [Yeteneğin varsa içeri]

Benim minecraft sunucum için paralı logo yapıcak varsa discorddan bana ulaşsın DİSCORD Ferdi#6218
  10. FerdiWinnerTR

Sabit Kalan Hologram

Merhaba bir sunucum var bir şey yapmak istiyorum son oyuncu gibi sunucularda gördüğüm sağa veya sola gidince hologram dönmüyor bu nasıl yapılıyor ?
  11. FerdiWinnerTR

Hologramdan Uzaklaşınca Yok Olması

Arkadaşlar sadece bilen varsa yazabilirmi ?
  12. FerdiWinnerTR

Yeni nesil event skripti! Yarasa eventi!

Bu skripi paylaşıcakmısın gerçekten güze
  13. FerdiWinnerTR

Hologramdan Uzaklaşınca Yok Olması

Arkadaşlar bir sunucu gördüm çok hoş bir şey şimdi arkadaşlar hologramlara yaklaşınca hologram gözüküyor uzaklaşınca yok oluyor yardım edebilecek varmı ? Yardım edebilecek varsa buraya yazsın yada discord: Ferdi#6218