ForteX_ kullanıcısının son içeriği

1. ForteX_

SelectraSky - 1.8.x OP Sky Block Sunucu /adakit'in seni bekliyor! Play.SelectraSky.tk

Konu tasarımı çok çok iyi. Suncuya geliyorum
  2. ForteX_

| 185.148.241.103 | Hile Koruması | Rütbe Sistemi | Kasalar vb. | DEV EVENT VAR...!! |

Buildler güzel, umarım siz yapmışsınızdır. Konu tasarımı berbat demek istemiyorum o yüzden konu tasarımı kötü olmuş. Sunucunun özelliklerini daha detaylı anlatabilirdiniz
  3. ForteX_

RisusCraft - Factiona hükmet! 1.8x - 1.12x | play.risuscraft.com | www.risuscraft.com|

Güzele benziyor, konu tasarımı da iyi ancak sanki paylaşma saatiniz pek mantıklı gelmedi bana :) Neyse geliyorum sunucuya
  4. ForteX_

SKYBLOCK OLDU!!!

Spawnı siz mi yaptınız? Çok benzerini başka bir yerde de görmüştüm
  5. ForteX_

Voice OF Fakers | Klasik Factions Sunucusu > Şimdi MINECRAFT zamanı! | Klasik Faction Tadını Sonuna Kadar Yaşa!

Valla konu güzel olmasına güzel de biraz serveri anlatsaydınız daha iyi olurdu geliyorum şimdi
  6. ForteX_

Oyna.MineTurk.Biz | HİLESİZ EMEK Sunucu | Görevler | Rütbeler | Kasalar | Klan Turnuvaları |

Konu tasarımı geliştirilmeli, sunucuya geliyorum güzel duruyor
  7. ForteX_

WolfCraf/Op Faciton/AnahtarHammadde/KrediHammadde/HER RÜTBEYE ÖZEL EDİT KAFA/Market/Kasa/16 Rütbe/Edit Kafa Market/Edit Kitler/HAFTA SONU VİP CKLİSİ/

Chat çok kirli. Kurucu gerçekten ilgili. Editler abartılmış. Hilenin yasak olmaması da çok kötü