founderofwhat kullanıcısının son içeriği

1. founderofwhat

Yardım CSGO Alias kodlarıyla tek tuş ile viewmodel değişimi mümkün mü?

Öncelikle yapmış olduğum yazım hatalarından dolayı özür diliyorum, aceleyle açtığım bir konu. Selamlar :) Yardıma ihtiyacım var. alias kodlarıyla pek deneyimim olmadı, ancak csgo'da istediğim zaman viewmodelimi gangster viewmodeli yapmak ve istediğim zamanda normal viewmodele geçmek istiyorum...
  2. founderofwhat

Yardım SSD bana ne gibi fayda saglar?

Teşekkürler, ssd geçmeye karar verdim.
  3. founderofwhat

Yardım SSD bana ne gibi fayda saglar?

Benim güncel işletim sistemim Windows 10 Enterprise LTSB Build 1607, ancak ben windows 7 de kursam, windows 8 de kursam her zaman aynı şey oluyor. Oyunlarda fps değerlerimde bir sorun yok, ancak windows içinde birşeyler açarken cok yavaş açabiliyor. Hatta aynı anda 1 browser ve 1-2 uygulama...
  4. founderofwhat

Yardım Biosumda AHCI yapamadım yardımcı olabilir misiniz?

Merhabalar, Sistemimi Windows 10 Enterprise LTSB Build 1607 sürümüns formatlayacaktım. Biosumdan AHCI seçip sonra formatımı yapıp rahat rahat keyfime bakıxaktım ancak, benim biosumda, izlediğim videolardaki gibi değil. Bende Raid Mode: IDE ya da AHCI oluyor. Ama RAID i araştırınca da...
  5. founderofwhat

Yardım USB Belleğime kurdugum kali linuxu nasıl kaldırabilirim?

Varsayılan fat32 oldugu için öyle ayarladım ya sorun olmaz herhalde
  6. founderofwhat

Tamam gerek kalmadı teşekkürler hepinize çözdüm. Tüm bölümleri silip tek bölümlük fat32 olarak biçimlendirdim.
  7. founderofwhat

Tamam oldu şimdi boş kalan tüm alana partition oluşturmam gerek. NTFS mi Fat32 mi yapayım? Hangisi olmalı?
  8. founderofwhat

ŞURADAN SAĞ TIK İLE "DELETE ALL PARTITIONS" SEÇENEĞİNE Mİ TIKLIYIM YANİ. AYGITI DİREKT SİLME YOK SEÇENEK OLARAK
  9. founderofwhat

Merhaba, bundan 3-4 ay öncesinde usb belleğime kalıcı olacak şekilde(değişiklikler her seferinde kaydedilecek şekilde) kali linux kurmuştum. Bunun için usb belleğimde büyük bir kısmı MiniTool Partition Wizard ile ex4 formatında formatlamıştım. Kali linuxu sildim ancak ext4 formatlı hafızayı...
  10. founderofwhat

Bukkit server ve spigot server hakkında birkaç soru :)

Merhabalar. ben bu forumun yeni bir üyesiyim ve minecraftta arkadaşlarımla survival oynayıp eğlenmek için server açmayı düşünmem sayesinde üye oldum buraya. Birkaç sorum olacak: -Bukkit mi spigot mu? farkları neler? -Mesela ben bukkit server kurdum. bu server benim internetim üzerinden mi...