FoxCraftTR1 kullanıcısının son içeriği

1. FoxCraftTR1

Play.RebelNW.Com | OPSKYBLOCK | Emek Skyblock | SIFIRLAMA YOK ! | 0 LAG ! | KAPANMA RİSKİ YOK ! | İlgili Ekip | Gelişmiş Sistemler | Kalitenin Adresi!

Konu tasarımı güzel haritalar fena değil sistemler emek skyblock'a uygun sunucuya girip göz attım ortamınızda güzel başarılar dilerim.
  2. FoxCraftTR1

LeaderOS Leader Paket Yarışması!

Açık Kaynak(Open Source)
  3. FoxCraftTR1

Satılık 150 TL lik Steam Cüzdan Kodu(130 TL!)

150 TL lik steam cüzdan kodunu 130 tlye satın almak istyenler discorddan ulaşsın Discord:Ares#3365
  4. FoxCraftTR1

Yardım Sunucumda Lag var [64 GB RAM]

Kısacası bana ne yapmam gerektiğini özetleyecek var mı kısa süre içinde skywars açıcam bu kadar lag olsun istemiyorum
  5. FoxCraftTR1

Skywars getirmeyi düşünüyoruz kaç GB Ram vermeliyim sizce ve bu lag sorununun tam nedeni nedir nasıl çözerim
  6. FoxCraftTR1

Arkadaşlar sunucumda lag var ram yüksek timings raporu şu şekilde yardım edebilecek arkadaşlar var mı? Aikar's Timings Viewer
  7. FoxCraftTR1

Oyna.FoxCraftTR.Net | En iyi Faction Deneyimi | 1.8 - 1.13 | Özel Sistemler |Klan Savaşı | Kumar Sistemleri | Bounty| Kasalar | Çook dahası! içerde |

Sunucumuz Yeni Açılmış Olmaktadır Moderatör Rehber Ve Builder Alımı Mevcuttur Bazı Warplarımız VipHammadde Lapis Arena Hammadde Hayvanlar Sunucumuz daki Bazı Sistemler: Bounty:Birinin Kellesine Ödül Koyarsınız ve Onu öldüren kişi ödülün sahibi olur İçki:İçki Çeşitlerini deneyerek para...