Freeshly kullanıcısının son içeriği

1. F

assasa

3 yıllık minecraft oyuncusu olarak bu servere geleceğim nedeni ise yeni başlayacak olması + viplerin abartı olmaması Tecrübe'mi konuşturacağm + Server iyiye benziyor build'lerde güzel || Freeshly ||
  2. F

play.HobbitCraft.net <Hobbit Craft> www.HobbitCraft.net

Açılcakmış Zaten Krdeşm Bide Alım Varmı Tecrübem Fazlasıyla Var :) Skype verebilirmsn ? Bide sürüm kaç ?
  3. F

|Helioscraft|Lapis Yok|Emek|Dönüşümler|YeniBoss!|ve Daha Fazlası

bence doğru konuş saygını bozma ben ne yapayım sıkıntı ise mod arkadaşlar kapatırdı zaten çoktan ?
  4. F

Krdeşm server aynı zaten ben ayriyetten reklam yaptım admin yapmadı zaten bu konuyu ve konu içeriği aynı değil öbür konu bana ait değil onu galba kurucu yapmıştır
  5. F

1. Cisi 1. reklamı admin yapmış 2. reklamı ben yaptım rehberim 1. konuda banaa it değil 2.cisi ben rehberim svde bir sıknıtı olması gerekirse forum yetkilileri bildirsin bana yasak olduğunu
  6. F

Merhaba Kardeşim Ben Servere Reklam Yapıyorum Ama Reklamcı Değilim Server Güzel Olduğu İçin Yaptım 1. Reklamı Kuruclar Yapmış Ben Oyundan Coldwar Serverin + 30 Olmasını İstiyorum Çünkü Harbiden Güzel Bir Server Gelmeni Öneririm Kardeşim
  7. F

IP:HeliosCraft.nitrado.net Slot Sayısı: 64 Sürüm: 1.7.X-1.8.X Küfür/Argo/Hakaret Kesinlikle Yasaktır ! Yetlileri Luzumsuz Yere Rahatsız Etmek Yasaktır ! Dolandırıcılık Yasaktır ! Reklam Yapmak Yasaktır ! Hile/Yasadışı Program Kullanımı Yasaktır ! TP Tuzağı Kesinlikle Yasaktır ...
  8. F

Yardım [SORUN]varolan bir bağlantı uzaktaki bir ana bilgisayar tarafından zorla kapatıldı.

Arkadaşlar Hala Sorunum Çözülemedi Ne Yaptıysam Olmadı Lütfen Yardım Edermisiniz.güncel
  9. F

Bu Komut İçin Gerekli Yetkiye Sahip Değilsin!

server ipsini yaz buraya gelip bi yardımcı olurum
  10. F

Yardım [SORUN]varolan bir bağlantı uzaktaki bir ana bilgisayar tarafından zorla kapatıldı.

Server hiç kapanmıyorki sürekli açık arkadaşım oynarken ben atılıyorm yada bir başkası oynarkennick falanda değiştirdimgüncelyardım
  11. F

ReadTimeoutException

https://forum.gamer.com.tr/konu/sorun-varolan-bir-baglanti-uzaktaki-bir-ana-bilgisayar-tarafindan-zorla-kapatildi.277158/#post-1564622 gençler benim sorunada bi yardım ya lütfen