FFHD kullanıcısının son içeriği

1. FFHD

Film Marvel Yeni Dönem Filmleri

Marvel Yeni Dönem Filmleri Selamlar, bugün Marvel firmasının yeni piyasaya süreceği filmlere bakıyor olacağız! Marvel, çıkaracağı filmleri aşama aşama bizlere sunmayı seviyor. Aynı zaman da sürpriz yapmayı da! Yeni maceralara sürükleneceğimiz harika bir Marvel sezonu olacak gibi! Marvel 4...
  2. FFHD

Güncelleme Minecraft 1.16: Nether Güncellemesi!

Normal dünya da pek dolu sayılmaz. Genel bir güncellemeyle oyunun o ham yapısının bozulması gerektiğini düşünüyorum.
  3. FFHD

Dünya Dışı Yaşam Kuşkuları (Wow Sinyali)

Bana kalırsa Dünya dışı akıllı yaşam var ve olmalı. Bunun için yapılan matematiksel onlarca denklem(Drake Denklemi), binlerce araştırma var. Ama bir türlü onları göremiyoruz, duyamıyoruz. Belki de teknolojimiz geridir ya da onların. Umarım bir gün Dünya dışı akıllı bir yaşam formuyla...
  4. FFHD

RulingNW | 1.8/1.12 | Skyblock (Ne Emek Ne Op) | Oto Sandık Satar | Coin Sistemi

Sunucu tanıtım konunuzu yetersiz buldum. Pek fazla detay vermemişsiniz ayrıca yapı olarak sadece adalar var. Tanıtım şablonunuz bana pek hitap etmiyor. Aynı şekilde özgün veya daha gelişmiş bir sistem ne yazıkki göremedim.
  5. FFHD

AppleMusic vs Spotify

Spotify'da da fazla cover parçalar yok. Cover müzik yayınlamak için izin alman falan gerekiyor uzun işler. Genellikle orijinal şarkılar için Spotify kullanıyorum, coverlar için YouTube daha fazla çeşitlilik sunuyor.
  6. FFHD

Area 51 Baskın Fotoğrafları (51. Bölge)

AEZAKMI :stonks:
  7. FFHD

Area 51 Baskın Fotoğrafları (51. Bölge)

Gereksiz bir etkinlik olduğunu düşünüyorum pek bir şey elimize geçmedi. Sizi 'Vulcan' dilinde selamlıyorum!
  8. FFHD

deadend.projects.gg - End Güncellemesi

işi biliyosun ruud
  9. FFHD

Evrende Yalnız Değiliz

Aslında benim çok uçuk bir teorim var: NOT: Saçma gelebilir fakat benim görüşüm bu yönde. Sonuçta bu bir teori!
  10. FFHD

Stonehearth Tanıtım - #1

Güzel bir konu fakat oyun biraz eskimedi mi be? Biraz geç açtın gibi oldu ama başarılı!
  11. FFHD

Evrende Yalnız Değiliz

İlk defa belge olarak sunulan bir 'UFO' (Unidentified Flying Object) görüntüsü. Hayretler içerisinde izledim paylaşımı. Amerika'nın böyle bir işe kalkışacağı hiç aklıma gelmezdi doğrusu fakat bu cisim uzaydan gelmiş olmayabilir, gizli bir plan da olabilir. Benim düşüncem ise; askeri plan olduğu...
  12. FFHD

Davet Gamer Lojistik - ETS 2 & TRUCKERS MP Discord Sunucusu

Konsept olarak önerebileceğim en kaliteli Discord kanallarından bir tanesi, başarılar dilerim efenim :şapka:
  13. FFHD

Yakın arkadaşını telefona ne olarak kaydedersin?

Ben genelde kimseyi telefona kaydetmiyorum ama çok yakın bi' arkadaşımsa ismiyle kayıt edebilirim.
  14. FFHD

1.8 mi ? 1.14 mü ?

1.14 yerine 1.13 tercih edebilirsin. 1.14 için pluginler vs. daha çok optimize değil, bildiğim kadarıyla.
  15. FFHD

artık aramıoruz

3. olmak istemem, üçüncü değil de "oyun arkadaşı" arıyoruz yaz
  16. FFHD

Sonic

Nası ya? Evrenin sırrı bu konuda gizli.
  17. FFHD

Forum Oyunu stonks

telefonunu denetleyen polisler bu hareketliliği görür ve tekrardan içeri atarlar :notstonks:
  18. FFHD

cringe hareketleriniz

EVLATLIKTAN REDDEDİLDİM!
  19. FFHD

Okula Dönüş

1-12 arası herkes yapabilir.
  20. FFHD

Miting forumdan kalıcı olarak uzaklaş(mıyor)um*

çok haklısın, görüşürüz
  21. FFHD

Okula Dönüş

Okula Dönüş Selamlar! Bugün konumuz okula dönüş! Bu konuda sizlere "okula süper dönmek" için neler yapmalısınız, onu anlatabildiğim kadarıyla sizlerle paylaşmaya çalışacağım. İlk olarak pazar gecesinden başlayalım; Güzel bir duş alın ve erkenden yatın. Kafanızı boşaltın, bu sizin son...
  22. FFHD

Klasik Türk Şakaları

Çünkü; Türksün. *200 iq'yum, evet.*
  23. FFHD

Klasik Türk Şakaları

Klasik Türk Şakaları Selamlar! Bugün konumuz biz Türklerin yaptığı geleneksel şakalar! 1- Tanıdık birini görünce direksiyonu tanıdığın üzerine kırmak Bana göre son kalan Türke kadar gidecek bir olay. Başka bir ülkede göremeyeceğiniz bir davranış, garanti...
  24. FFHD

Dokunmayın Çok Fenayım (Master YI)

neler yapmaz ki
  25. FFHD

TÜRKGAMES! | Minecraft Türkçe Seslendirilmiş | Macera+Minigames Haritası |

Güzel gözüken bir harita olmuş, emeğinize sağlık.
  26. FFHD

Epic Games'in Bu Haftaki Ücretsiz Oyunu (12 Eylül - 19 Eylül)

Hoş gözüküyor, oyun içinde incelemek gerek. Keşke sistemim kaldırsa :{
  27. FFHD

Kaplanların Öne Çıkan Özellikleri

Biz de öyle değil miyiz, elde etmek istediğimiz kişi için başka biri oluyoruz.
  28. FFHD

Merhaba

Hoş geldiniz, iyi eğlenceler!
  29. FFHD

Koyu Tema

gun, ifşanı aldım. görmek istiyosan dm at dcden
  30. FFHD

Koyu Tema

yok ya, bence kötüydü. göremiyodum hiçbir şey
  31. FFHD

Koyu Tema

Vardı ama siz yoktunuz.
  32. FFHD

Profil Müziği

1- Mozart 2 - Beethoven 3- Elanur Pat
  33. FFHD

Profil Müziği

ELANUR BELA, KAFALAR FENA
  34. FFHD

Forum Oyunu stonks

bunu öğrenen polisler yurtdışı yasağı koyar :notstonks:
  35. FFHD

cringe hareketleriniz

evet, bugün konumuz title'da belirttiğim gibi. ben şöyle anlatayım: İsim ve yüz hafızam hiç yoktur. 8. sınıf mezuniyetinde müdürü veli sanıp okuldan çıkartmaya çalışmıştım. (gecenin karanlığında yüzünü görememiştim) Yine ortaokulda yaşadığım bir olay; nöbetçiyken kantinciyi veli sanıp...
  36. FFHD

Aşk mı Arkadaşlık mı?

eğer gerçek bir arkadaşlıktan bahsediyorsak arkadaşlık derim fakat iki ay konşup beş ay samimi olmayacaksam aşk derim.
  37. FFHD

Forum Oyunu stonks

gidip müdüre söylersin ve öğretmen açığa alınır, notlarına 100 girerler :stonks:
  38. FFHD

Aşk mı Arkadaşlık mı?

Arkadaşlık...
  39. FFHD

Forum Oyunu stonks

ama sen sınavdan 100 alırsın :stonks:
  40. FFHD

Forum Oyunu stonks

Hızlı zamanların galiba Ahmet abi
  41. FFHD

Anime Romantizm ve lise temalı anime

Tek hatırladığım bunlar.
  42. FFHD

Forum Oyunu stonks

okulda müdür para istemiştir ama ben vermem :stonks: // en fazla 2 kez art arda stonks ya da not stonks yazınız @Cullen @CowboyBebopTR @Swuupie @Melihoper
  43. FFHD

Bir Zamanlar Minecraft Modlu Oynanıyordu!

Mojang'a sor <_<
  44. FFHD

Herkes 1 guzel ask cumlesi biraksin beyler

Şu ana kadar başıma gelen en iyi şey sensin
  45. FFHD

Lol İçin Hangi Mouse Uygun

Hızı ne mi alaka, hiç oynamadın mı LoL? Küçücük bir takılma ya da yavaşlık ölmene sebep olabiliyor.
  46. FFHD

Blood+ 'tı sanırım fakat emin değilim. Okulda izlemiştim, isim hafızam pek yoktur. UPG: Yok yok değildi. Hatırladıklarım: -Animenin ilk bölümünde bir uçak düşüyor ve cehennem yaşanıyor, sonra da vampirler çıkıyor bi' anda. -Çocukları hapsedip onların kanını falan alıyorlar, öyle bir anime.
  47. FFHD

Oluyor aslında, çok fazla tık yapıyorsun ve dayanıklı olması şart. Ayrıca hızlı reaksiyon gösterdiğin zaman mouse'un hızlı olması gerek.
  48. FFHD

vampir temalı animeler varken, ahah. çok ayıp
  49. FFHD

Hızlı ve dayanıklı bir mouse seçmen yeterli, dediğim kriterlere göre uygun fiyatlı bir mouse bulabileceğine eminim.
  50. FFHD

#haklar

Eğer çözüm sunmak bana kadar düştüyse bakanların işe ne? Ayrıca senin dediğini yapalım tamam, böyle bu konuları hiç konuşmayıp put gibi bekleyelim. Zaten bu konular engel olması için değil yeni nesilin bu tür düşünceler üretmemesi için yazılıyor. Bir kişiyi bile topluma kazandırırsak bir...
  51. FFHD

#haklar

O zaman sen de beni eleştirirken benim hakkımda bilgi sahibi olsaydın keşke, komiksiniz.
  52. FFHD

#haklar

Buna gerçekten inanabiliyor musun? NOT: Bir şeyleri eleştirmek için onlar hakkında bilgi sahibi olmama gerek yok, sadece kendi düşüncelerimi aktardım. Boş sıktığımı da düşünmüyorum. NOT 2: Ben bunları kastettiğin şarkıdan daha önce de söylüyordum, uzun süre sonra bu zamanda açmış olman bazı...
  53. FFHD

#haklar

Duyarcılık mı, kimse dile getiremiyorken "kimse ses çıkarmıyor" diyenler, konuşunca "Duyarcılık" diyor.
  54. FFHD

Dizi-Film Paylaşımı Forumda Yasakmı (Konu Kilit)

Çikulatam dedin, gönlümü çaldın. Bence de değil, örnek olması için attım zaten
  55. FFHD

#haklar

#hayvanhakları Son günlerde hayvanlara edilen işkenceler çok arttı, eskiden vardı da biz mi görmüyorduk yoksa şimdiki nesilin bir aptallığı mı, anlamış değilim. Bir bebek kadar masum bir cana nasıl kıyabilirsin ki? Aksine onları korumalısın, #haklarını korumalısın, kışa giriyoruz bir kap su...
  56. FFHD

Kutlu Özdemir Kimdir?

ciddi misiniz siz?
  57. FFHD

lnt olsn :D

okul ? what is this?
  58. FFHD

HARDSKYBLOCK Gelişmiş sistemli Minigamesli 1.8.X Skyblock serveri- Tahtacraft

Konuyu yanlış kanalda paylaşmışsın, https://forum.gamer.com.tr/forum/minecraft-t%C3%BCrk-sunucular%C4%B1.47/ burada paylaşırsan daha doğru olur.
  59. FFHD

ya, seni linç eder miyim hiç doktorum.
  60. FFHD

sen böyle gidersen daha çok zorlanırsın
  61. FFHD

bu konu sadece bildirim gelsin diye açılmıştır

yalan, yalan söylüyorsun!
  62. FFHD

Bağış

ciddiye alıp konuyu cevaplayanlara selam olsun kh: kudurmuş ...
  63. FFHD

Yeni Üyeyim Unturned Formuna Destek Için Geldim

Hoş geldin, umarım iyi vakit geçirirsin.
  64. FFHD

evet, doğru bildin twitter açtım

kapadım krdşm
  65. FFHD

evet, doğru bildin twitter açtım

twitter açtım seri takip https://twitter.com/fullforcehd
  66. FFHD

Kız Tavlama Ustası Olun - Bilinçaltı Kodlama

ayyy zorinkun düştüm
  67. FFHD

öyle deme, magnet oldum bu videolardan sonra
  68. FFHD

alfa oldum, tam bir magnetim artık. teşekkür ederim krdşm
  69. FFHD

Davet Discord | Cosmos, uçsuz bucaksız macera!

Etiket Listesi: @Breakthrough @euxtr @Cullen @Cranky @Cardinal41
  70. FFHD

Yeniden

yoo, beğenmiyorum
  71. FFHD

Kredi?

Yoo, çoktan görmüştüm.
  72. FFHD

Nickname Bulurken Nereden Esinleniyorsunuz?

Çok bilinmeyen dillere çeviriyorum genelde, güzel şeyler çıkabiliyor.
  73. FFHD

Nickname Bulurken Nereden Esinleniyorsunuz?

Sevdiğin kelimeleri başka dillere çevirip kullanabilirsin. Örneğin; Beskyttende, koruyucu anlamına geliyor.
  74. FFHD

Ahmet Kaya

Anladım, Ahmet Kaya'yı sadece medyadan duyup onun hakkında konuşanlar türedi bu sıralar. Umarım onlardan değilsindir.
  75. FFHD

Bakır Cezve Ödül Adayları - Ağustos Ayı 2019

kralsın <3 @PASCIA herkes malper abimi sevdiği için vote vermemiş
  76. FFHD

Saldırmayı seven insanlar

konu açmak için konu açmayın.
  77. FFHD

Killa Hakan Skin

uzun zamandır gördüğüm en iyi konu, kreuzberg'ten selamlar
  78. FFHD

Play.NuyoNetWork.Com Op SkyBlock 1.8X / 1.14X | Adakit | AdaFly | Jackpot | Piyango | Coin Sistemi |

Konu tasarımı kötü, herkes aynısını kullanıyor. Sistem olarak farklı bir şey görmedim. Türkçe olarak çok zayıfsınız, bir sunucu sahibine yakışmıyor. Başarılar dilerim.
  79. FFHD

Rüyalar, olaylar ve kendimiz...

Şahsen pek rüyalara inanan birisi değilim, hiçbir zamanda hayatıma bir etkisini görmedim fakat şöyle düşünüyorum: Peygambeler, rüyalarında müjdelendiriliyorlarmış(kelimeden pek emin değilim) Bunun bir rüya değil de ilahi bir mesaj olduğunu düşünüyorum. Rüyalar ise bana göre beynimizin bir oyunu...
  80. FFHD

Reynmen

Reynmen Selamlar! O kadar harika sanatçıdan bahsederken Reynmen'i unutmak ayıp olurdu. Evet, Reynmen kimdir? İnternette bulabilirsiniz. O konulara hiç girmiyorum. Bu günlerde herkes şarkı çıkarabiliyor, çünkü çok kolay. Kel... Ben Fero ve Bahar C. gibi isimler iki söz geveleyince şarkı...