furkan3000'in en iyi cevapları

1. furkan3000

Yardım lol skin

youtube.com/user/SkinSpotlights/ bu kanaldan bütün kostümlerin oyunda nasıl göründüklerine detaylı bakabilirsin.
  2. furkan3000

Yardım Spawner ile ilgili sorun

Bunu bir deneyin : spigotmc.org/resources/fitemspawner-customspawners-config-now-free.43522/ Olmazsa bunu bir deneyin : spigotmc.org/resources/skript-spawners.69285/ Hata mesajı verirse paylaşın tekrar yardım edelim. Olmazsa skript kullanmadan datapack ile yapmak da mümkün, isterseniz detaylı...
  3. furkan3000

Yardım Stabil Sunucu Versiyonu Önerisi

Kullandığın pluginlerin yerlerine yenilerini araştırıp onların ortak çalıştığı bir sürümü kendin seçmen daha sağlıklı olacaktır. Arada eksik kalan bir kaç tanesi için buradan tekrar yardım alabilirsin.
  4. furkan3000

Yardım Sand düşmüyor

"/stoplag -c" dene denmiş //fast ile fast mo du kapa denmiş clearlagg'ı kaldırıp yeniden kurmuş ama bunlar o kişinin işine yaramamış Worldguard komutları ile alanın korumasını kaldır denmiş(bu işe yaramış) komutun genel yapısı şöyle /rg flag seçilecekbölge bayrak bayrakdurumu Sana lazım olan...
  5. furkan3000

Yardım MyCommands Yardım

"sat" kelimesi açıklama için atanmış komut olabilir bu durumda çakışma olmuştur "pazarda sat"ı başka bir şey ile değiştirip sonra tekrar sell'i sat'a değiştirmeyi deneyin.
  6. furkan3000

Yardım Crazy Crates Hakkında Yardım

Plugini silince gitmemesi tuhafmış. Pluginin kendi wikisinde şu sayfada hologramların nasıl silineceğini anlatmış github.com/filoghost/HolographicDisplays/wiki/Removing-old-holograms
  7. furkan3000

İstek Sohbette Bahsedilince Müzik Çalması

Şöyle bir skrpit buldum spigotmc.org/resources/mention-skript.58293/
  8. furkan3000

Yardım Sunucu Texture Pack

İşletim sistemi MAC olanlar kullanıyordur belki, bilgi bulamadım sadece MACOSX deyince aklıma başka bir ihtimal gelmiyor.
  9. furkan3000

Yardım SpMarket Yardım Skript Desteklemiyor Hatası

Sorunu güzelce anlatıp varsa hata mesajını atar mısınız?
  10. furkan3000

İstek Disguise Skripti Lazim

Kullandıklarınınzın neden işe yaramadığını anlayıp sorunu çözmeye çalışalım belki daha kolay olur. Mesela bunu kullandınız mı spigotmc.org/resources/idisguise.5509/
  11. furkan3000

Komut Blokları uzaklaşınca çalışmıyor.

Bunun sebebi uzaklaşınca haritanın o kısmının yüklenmemesi. Forceload komutu ile o bölgenin uzaklaşınca da yüklenmesini sağlayabilirsin ya da benim öneerim data pack ile çalışman pek çok açıdan daha kolay oluyor.
  12. furkan3000

Yardım Survival Sunucu Genel Plugin Destek

1.16.1 için bulamadım sadece bu var spigotmc.org/resources/mainmc-reloaded-plugin-alternative-to-essentials-api-integration.55455/ Diğer pluginler neler belki onlara alternatif bulabiliriz ya da sunucunu daha düşük bir sürümle açabilirsin, yeni sürümlere plugin çıkması biraz zaman alır.
  13. furkan3000

Yardım mineacrft sabit 60 fps veriyor

Eğer grafik özelliklerinden de senkronizasyon kapalı ise Sorun Windows 10'dan kaynaklanıyor sanırım, burada ingilizce olarak bir link var reddit.com/r/Windows10/comments/63t0sg/csgo_capped_to_60_fps_after_windows_10_creators/ Burada diyorki ilgili exe'yi(MinecraftLauncher.exe) bul...
  14. furkan3000

Yardım Mc de Crash alıyorum

Fotoğrafları ekran yakalama ile alır mısın?
  15. furkan3000

Yardım Tab mı TitleManager mi

Güzel bir çıkarmak için bence ne lazımsa öğrenmek en iyisi sonuçta öğrenmesi aylar alacak şeyler değiller, ikisinin de yaptığı şeylerde ise hangisi daha iyi yapıyor onu kullanabilirsiniz.