Furkandalgaaaa kullanıcısının son içeriği

1. F

RioNetwork| Kendine ait Plugin paketleri ile birlikte kurulan HUB serveri sizlere hizmet vermeye başlıyor...

RioNetwork, Gerekli olan yetkilerini alıcaktır ve güzel bir oyun keyfi sunacaktır. Sunucumuzda bulunan oyunlar; Op Skyblock, Bedwars, EmekSkyblock, Creative ve Texture packlı Survivaldır. 2-3 Güne eklenmek üzere Faction paketimiz bulunmaktadır. Eğer sende kaliteli bir vakit geçirmek istersen...
  2. F

Eğlenmek istiyorsan Gel ve Kalitenin Farkına Var... Hemde NamelessNW Farkıyla...

Sunucumuzun Host'u Batihost'tur. Sunucumuz Factiondur. Sunucu Hakkında; Orman +15 de açılacaktır hemen claim atarak klan savaşı yapabilirsiniz Rank kasmak ne kolay ne zor orta derecede gelin eğlenin rank kasılın klan arkadaşları toplayın En önemlileri VIP'lerde %50 indirim var. Kurucumuz Şuanda...
  3. F

Yeni Açılan Batihost Sunucumuz için Alım yapıyoruz! YENİ

Sunucumuzda Batihostun verdiği pakette yani bazı maplar gelmemiş gelmeyen warpları yapması için bir mimara ihtiyacımız var alımlar şunlardır: X3 Rehber X1 YouTuber X2 Reklamcı X1 Moderatör [DURUMA BAĞLI] Sunucu İp si Henüz verilmeyebilir. Çünkü editlemedik paketi belkide verilir bilmiyoruz...
  4. F

Yarın Siparişi verilecek olan Batihost Sunucumuzda alımlar bitti fakat siz gelin yenileri alınacak!

Şuanlık Discord adresimiz var Discorda gelmek için: https://**********/hrrzu9z Yeni alım durumları açılacak hazırda bekle
  5. F

Discord Sunucumuzda Alım yapıyoruz Sunucumuzun Hostu batihost olacaktır 1 hafta önceden alım yapıyoruz

NamelessNW alımlarını Discorddan yapıyor gelin sizde yetkili olun efsane bir server Doğuyor. NamelessNW isimli Discord Sunucumuza gelmek için bana istek atın ben kabul edeyim sizi davet ederim.Discord Adresim: Furkan Dalga#8786 Sunucumuzdaki aktif alım durumu: 1X Moderator 2X Rehber 1X YouTuber...
  6. F

Minecraft ConConCraft serveri RolePlay yapmak isteyen gelsin beraber oynayalım

ConCon evlerini kendimize özel yapmak için bir Mimar arıyorum. Sunucumuza gelebilirsiniz. Sunucumuzun Sürümü: 1.12.2 Sunucumuzun İp'si: TRxConConCraft.aternos.me
  7. F

SentinalSky Alımlara başladı koş gel yetkili ol!!

alımları serverde söylicez gelin SentinalSky.aternos.me
  8. F

SentinalSky Alımda koş gel al yetkini!

SentinalSky.aternos.me SentinalSky.aternos.me SentinalSky.aternos.me SentinalSky.aternos.me
  9. F

Sunucumuza Bir adet Yetkili arıyorum

Pluginer alımı yapıyorum bana ulaşmak için discord adresim : Furkandalgafd#8786
  10. F

Stone Mc Yine alımda koş gel sw Skyblock

Stone12.aternos.me alımlar kökte koş
  11. F

PHOENETWORK BU HAFTA İÇİ Alımlar Ondan önce alım yoktur Skyblock + Faction Efsane Server !

Arkadaşlar Furkandalga nın banını açarmısınız dün girmiştim