Türkiye'nin En Büyük Oyuncu Forumuna Hoş Geldiniz!

Sitemize kayıt olarak, diğer oyuncular ile tanışabilir, mesajlaşabilirsiniz, ayrıca bir şeyler paylaşarak veya sorarak Türkiye'nin en büyük oyuncu topluluğunun bir parçası olabilirsiniz!

Şimdi Katılın!

FurkanHanPvp kullanıcısının son içeriği

1. F

REKLAM Aternos Alimlar basladi

LegosNetwork.aternos.me 8 oyunlu hub serveri gelin buyrun
  2. F

REKLAM Aternos Alımlarımız Başladı

LegosNetwork.aternos.me Buyrun Hub Serverimiz Alımlar Devam Ediyor
  3. F

REKLAM Aternos Server Alımlar Başladı

Sunucu Hub Sunucusudur 8 Adet Minigames Vardır Minigamesler: Bedwars skywars eggwars buildbattle creative skyblock survival thebridge Gel Hadi Katıl Alımlar Sw den Yapılır
  4. F

Yardım PlaceHolder Sorunu

Olmadi denedim
  5. F

%buildinggame_playing% yapııom olmuyo ?
  6. F

https://dev.bukkit.org/projects/buildinggame bu pluginin placeholderları şu sitede stefvanschie/buildinggame nasıl yapılacağını anlamadım placeholdarları siz anlatırmısnız ?
  7. F

Yardım EggWars Sorun

EGGWARS [New Ownership] şu plde genatörler nasıl ayarlanır tabela ile yükseltmesıraında tabeleda yazı çıkmıyo boş ve bu plnin generatör.yml dosyayyası boş nasıl ayalrlanır tabeleda yazı çıkma diamon level gösterme
  8. F

REKLAM Aternos Hub Serveri Alım Var

Tüm Alımlar Başladı Hazır Server Buyrun Gelin Hub Serveri 7 Oyun Var Creative Skyblock EggWars bedwars skywars survival thebridge yakında buildbattlede eklencektir buyrun
  9. F

İstek Skript İstek

attacker için?
  10. F

İstek Skript İstek

on damage eventi olabilir onu nasıl yaparım peki
  11. F

İstek Skript İstek

chata göre yapmam lazım çünkü gerçekten ölmüyorlar yeniden spawna atılıp doğuyolar yapılırmı ?
  12. F

İstek Skript İstek

Sohbette mesela Xkişisi Ykişisi tarafından öldürüldü yazınca Xkişisine 1 ölme Ykişisine 1 öldürme gelmesini istiorum nasıl yapılır
  13. F

İstek Skript İstek

Sohbette Ahmet Mehmet tarafından kicklendi yazınca {kick.blablalalalala} değişkenine Ahmet için 1 olsun {kicklediğinkişi.balalaabalana} Mehmet için 1 olsun nasıl yapılır bu skript tabloda göstericemde?
  14. F

Yardım PlotSquared Yardım

PlotSquared plugini ile Arsa Sahibini ve Sayısın göstermek isityorum %plotsquared_currentplot_owner% gözükmüyor değişkeni ama %plotsquared_plot_count% gözüküor sebebi nedir Nasıl Arsa Sahibini Gösterirm?
  15. F

Yardım Skript Yardım

command /pvp: trigger: open chest with 2 rows named "&3PvP &4Arenlar" to player format slot 0 of player with map named "&6&l> &eHarita: &2Arena-1" with lore "&eTıkla ve Gir" to close then run [execute player command "/pvp join 1"] Skript Sürüm 2.1.2 SkQuery Sürüm 3.6.1...