FurkanHanPvp kullanıcısının son içeriği

1. F

İstek skript İstek

ya ben hologramla {kill.%player%} i nasıl göstericem her bakan oyuncu kendisinikini görsün istiom acaba plugini varmı böle bir şeyin
  2. F

İstek skript İstek

onuda denedim bu sefer <none> çıktı
  3. F

İstek skript İstek

bunu denedim {player} olarak çıktı
  4. F

İstek skript İstek

hd plugni ile skriptteki bir değeri gösterebilirmiiym {kill.%player%} gibi
  5. F

İstek skript İstek

command /hologram1: trigger: create holo object "&b&lSunucmuza hoşgeldin oyuncu adı" with id "1" at location 2.5 meters above player bu skriptte oyuncuadı kısmına ne yazarsam o holograma bakan oyuncu kendi adını görür %player% yazınca hologramı oluşturan kişinin adı çıkıyor ama ben...
  6. F

İstek SK istek

ekle {oyuncu adı} komutu girldiğinde oyuncuyu bir değişkene ekleyip sonra gönder komutu girilincede o değişkenin içindeki tüm oyunculara mesaj göndermek istiyorum skriptini yaparmasınız
  7. F

İstek Sk İstek

tşk
  8. F

İstek Sk İstek

tam 10 altını olduğunda envanteri silinip 1 yay ve 1 ok verecek
  9. F

İstek Sk İstek

eğer oyunucunun envanterinde 10 altın varsa envanterini silip ona 1 yay ve 1 ok veren skripti yapabilirmisiniz
  10. F

İstek SK İstek

/belirle komutu girildiğinde {players::ck::*} içindeki oyuncularından biri rastgele cadı olsun ve cadı seçildin die mesaj gitsin ona ve eline bir zehir büyüsü verilsin geri kalanlarada köylü oldun die mesaj gitsin eline bişe verilmesin bunu yaparmısınız
  11. F

İstek Skript İstek

loop-value dedim {oyuncu::list::*} içinde olan tüm oyuncularda gözükmüyor scoreboard sadece 1 kişide oluyo nasıl yapıcam
  12. F

İstek Skript İstek

every second: loop {oyuncu::list::*}: wipe loop-player's sidebar bu hata veriyor ama
  13. F

İstek Skript İstek

her saniyede {oyuncu::lıst::*} içindeki oyuncuları looplamak istiyorum nasıl yapabilirim?
  14. F

İstek pvp skript istek

/pvp join ile oyuna girsinler oyun 2 kişi olunca otomatik geri sayım yapsın ve başlasın 2 oyuncuyu arenaya ışınlasın ve kim ölürse o kaybetsin diğeri kazansın bunu yapabilirmisiniz
  15. F

İstek Arena Yenileme Skript

/yenile komutu girildiğinde wandla seçilen arenda kırılan tüm bloklar yerine gelsin bunu yapabilirmisiniz