FurkanKayhan kullanıcısının son içeriği

1. FurkanKayhan

SquidNetwork 1.16.X Emek Skyblock (Hub) Serveri!

2. FurkanKayhan

Minecraft Jobs Plugin

İnsanları bir şey yapıp karşılığını almasını sağlayan bir plugin , daha ne isteyebilirsiniz ki. ( Bu arada aşşağıda yeni sürüm için yani siz ne zaman görüyorsunuz bilmiyorum ama şuanda aktif sürüm 1.15.2 kullanıyorum ve Jobs plugininin config dosyaları zaten türkçe bir şekilde bulunuyor plugin...
  3. FurkanKayhan

Viplere özel komut

options: plugin: &2SunucuADI&7→ &4Bilinmeyen komut,gerekli komutlar için &2/menü &4komutunu kullanınız. permission: KomutEngelle.admin on command "/bukkit:ver": if player does not have permission "{@permission}": cancel event message "{@plugin}" Dostum şöyle bir...
  4. FurkanKayhan

İstek Bir item alıp başka bir item verme olayı

Öncelikle sunucumda özel para birimi olarak kullandığım &2Kredi şeklinde bir item var ve bu item gold_nugget yani Altın Külçesi türkçe hali ile.Ben bunlardan 1 tane elde edene 1 demir vermek istiyorum yani oyuncu bundan 1 tane biriktiricek /takas1 şeklinde bir komut yazıcak (/takas yapmazsanız...
  5. FurkanKayhan

İstek Özel Enchli itemlerin tamir olmasını kapatmak

Öncelikle asıl amacım koruma 6 bir iteme büyü bastırmamak , büyü basma işlemi sadece örsde olduğu için konu başlığını tamir olmasını kapatmak diye açtım aynı yola çıkıyor sanırım. Essentials ile Koruma 6 ve kırılmazlık 6 bir zırh alıyorum bunu özel ismide var size iki seçenek sunmak istiyorum...
  6. FurkanKayhan

1.15.2 En Güncel Sürümde(Rehber Alımlı) En Güncel Survival Sunucu SquidSurival

1-Oyuna ScoreBoard Tablosu Getirildi 2-Gerekli Admin Komutları Eklendi 3-/sure ve /sure top komutu eklendi 4-/istatistik komutu eklendi 5-Tab'da Gruba özel prefixler eklendi 6-Otomatik Mesajlar Düzenlendi 7-Kilit Plugini eklendi ve Türkçeleştirildi 8-Claim sorunları ortadan kaldırıldı...
  7. FurkanKayhan

sizin gibi hazır paketleri 600tl lik paket diye pazarlamıyoruz en azından D:
  8. FurkanKayhan

mapleri el emeğimle yamıştım bu yorum üzdü ve evet eksiklerimiz de var