FurkanYLMZ kullanıcısının son içeriği

1. FurkanYLMZ

Banka Soygunu Skripti - Türkiyede İlk Ve Tek!

Konuyla alakan olmayıp birden bukadar açıklama yapma gereği nereden duydun?
  2. FurkanYLMZ

Topluluk Ürünü KomutEngelle V3.3.0 - Yeni Bir Ceza Skripti! Artık Komut Yazamama Cezası Verebileceksiniz!

Skripti çok süslemişsin öncelikle emeğine sağlık gerçekten güzel olmuş fakat pek süsü sevmeyen insanlar var şahsen ben pek sevmem sürekli sadelikten yanayımdır. Süslemeden kısa kod ile komut engellenebilir buna benzer pek çok skriptte internette mevcut ama seninkisi süslü olarak ayrı bir yer...
  3. FurkanYLMZ

Topluluk Ürünü KomutEngelle V3.3.0 - Yeni Bir Ceza Skripti! Artık Komut Yazamama Cezası Verebileceksiniz!

Bir uzun kod vardır bir kısa kod vardır, kısa yazdığın kod ile çalışan bir mantığı uzun yoldan dolamaçlı bir şekilde de yazıp aynı işlemi gördürtebilirsin buda öyle olmuş. Öncelikle internetten gereksiz yazılan satır ve kodların ne olduğuna bak derim. 3 Yıldır php ile uğraşıyorum bana kodun ne...
  4. FurkanYLMZ

Panelden sunucu sorunsuz açık olduğu halde Minecraft'ta "Can't connect to server."

Bu işleri bırakalı neredeyse 2,5 yıl olacak ama sunucuyu @UstaAhmetCengiz 'e sattım o açmayı düşünüyor. :)
  5. FurkanYLMZ

Panelden sunucu sorunsuz açık olduğu halde Minecraft'ta "Can't connect to server."

Benim sana lafım yok yanlış anlaşılmasın bilgili olabilir veya olamayabilirsin o beni ilgilendirmez tabii. Fakat arkadaşın kurduğu cümlede yanlış olmuş buna karşılık olarak senin kurduğun cümleni hoş bulmadım o yüzden böyle bir ifade de bulundum. Tamam o bu işlere girmeyin cümlesini kullanmış...
  6. FurkanYLMZ

UTF-8 Sorunu

Tabi dediğin gibide oluyor fakat genel olarak hepsi desteklemektedir.
  7. FurkanYLMZ

Yanlışını düzeltmek istemem ama bir java eklentisi skript mantığından sunucuyu daha çok yormaktadır. Fazla satır içerdiğinden dolayı gereksiz hale gelmiş, kısa kodlarla bu skript daha işlevli hale getirilebilir.
  8. FurkanYLMZ

UTF-8 Sorunu

Merhabalar, öncelikle türkçe karakter sorununu böyle çözemezsin. PC'ne Notepadd++ programını kurman gereklidir. Sistemine uygun sürümünü indirdikten sonra (Buradan İndirebilirsin) Türkçe yapmak istediğin yazının plugin kaynağını bulup dosyasını notepadd++ ile açtıktan sonra dönüştür kısmından...
  9. FurkanYLMZ

Yaşı kadar sunucu açman kaliteli olduğunu göstermez B) Ayrıca böyle bir basit konu açma gereği duymaz, sorununu kendisi halledebilir kapasitesine sahip olur.
  10. FurkanYLMZ

MC.MINETURKNW.ORG | MİNETÜRK NETWORK (OP FACTİONS - SKYBLOCK - THE PIT - SKYWARS - BEDWARS - ARENAPVP) - VIP ve ürünlerde sizi %40 indirim bekliyor!

Canım benim isimi bize ait olan bir sunucunun ne kadar sürede kapalı kalacağına senmi karar vericeksin ben seni anlayabiliyorum amacın üstümüzden prim kasıp gelir sağlamak çok paraya ihtiyacın varsa biz mümin kardeşlerin olarak aramızda para toplayıp sana yardımda bulunabilirdik biz müslümanız...
  11. FurkanYLMZ

MC.MINETURKNW.ORG | MİNETÜRK NETWORK (OP FACTİONS - SKYBLOCK - THE PIT - SKYWARS - BEDWARS - ARENAPVP) - VIP ve ürünlerde sizi %40 indirim bekliyor!

Ahmet sana kapanmamış olan bir sunucunun bakımda olupta isim hırsızlığı yaptığından bahsediyor sen burada İleride hub olacağız o yüzden Network isminide kullandık diyorsun senide anlamadım gitti be kardeşim sabit kararlı cümleler kurun anlayalım birbirimizi. Bak biz sunucuyu kapatsak ismi paşa...
  12. FurkanYLMZ

Şuanda internette gezen mineturk paketi benim diye kurduğun cümleden ne anlamalıydım seni anlayamadım :D
  13. FurkanYLMZ

Uydurduğun yalanları sende biliyorsun bende biliyorum hatta benim çevrem bile biliyor paketi paylaştığım gün orada olanlarda bilir benim paylaştığım paketimin ve emeğimin üzerinden nasıl prim yaparsın oysa müslüman müslümanın kardeşidir ben burada sahtekarlıktan başka bir şey göremiyorum geçen...