gamet kullanıcısının son içeriği

1. gamet

Minecraft Korku Haritası |The Woodsman| #1

güzel olmuş
  2. gamet

Reklam Sıkıntısı

Kapat diyorsun kapatmıyorda...
  3. gamet

Reklam Sıkıntısı

Bıktık ama her girdiğimde aynı şeyler tamam bildirim kutumuza gelsin ama reklamlardan bıktık girer girmez foruma her yerden reklam
  4. gamet

ASİL NETWORK | MeteorSkyBlock | ConConCraft | Sunucu Hub Oldu! | AÇILIŞ 30.09.2019

Sunucu isimi bir sunucunun farklı bir değişiği özensiz konu tasarımı ve dahası...
  5. gamet

Efsane Sunucu Geri Dönüyor! Lodos Gaming Yetkili Alımları Başvurusu (Admin, Moderatör, Mimar, Rehber) TÜRKİYE'DE BİR İLK! Devamı içeride...

Ben buradan başvurmak istiyorum pl işleri ile uğraşamam ama yetkilileri düzene sokup ban-mute gibi işleri halledebilirim
  6. gamet

10hrfkurlı

İyi
  7. gamet

Yılların Tecrübesi ! MOD Olunur

Sadece paralı sunucularda çalışıyorum bilgilerinize
  8. gamet

deadend.projects.gg - End Güncellemesi

Sistemleriniz güzel
  9. gamet

Battlerite Royale

katılıyorum
  10. gamet

Kapandı!

ÇOK güzel bir sunucu mod ararsanız ben buradayım BAŞARILAR!
  11. gamet

Serverimiz de Alımlar Başlamıştırr!!!!!!

ekledim bu arada kabul et
  12. gamet

Serverimiz de Alımlar Başlamıştırr!!!!!!

paralı mı parasız mı
  13. gamet

biraz aşağı kaymış benimle alakası yok anlıyan anladı zaten
  14. gamet

merhaba ben ömer mod olabilirim çoğu kişi şundan şikayetçi olur yetkili alımı yapıyorum herkes istekle görevine başlıyor sonra girmiyor ben bu işi nasıl çözüceğim ?? Ben az giren yetkilileri tespit edip atarım Yetkilileri bir disipline sokup yetkili alımlarını yaparım YANİ SİZ BU İŞLERLE...
  15. gamet

tahmin edelim ben kimim?

bi ödülümüz yok mu .d süper üye .d
  16. gamet

Minectaft Survival Sunucusu Kuruyorum.

build ile fazla bilgim yok ama umarım başarılı bır sunucu olursunuz ve survivalin yanına farklı şeylerde açın tek başına survival tuturmanız zor olucak
  17. gamet

tahmin edelim ben kimim?

cullen bence
  18. gamet

Sonic

Eski oyunlar özledim gidip bi mario oynıyam xd
  19. gamet

bu insanlar nereye reklam yapacak?

ayn kardeşim haklısın oyun konularınıda en üste almışlar üye ilişkilerinidr en sona koymuşlar başarısız bir güncelleme olmuş
  20. gamet

Okula Dönüş

.d güzel konu
  21. gamet

1. Oldum alırım bi ho

Engelledim knk kolay gelsin
  22. gamet

Sunucu Açıyoruz

Merhaba Gençler paralı sunucu açıcağım bana para desteği ve pl lazım bu konuda yardım edebilecek bana ulaşsın (yorumlara discordunu yazsın) sunucu tutmassa kusura bakmayın ama tutarsa en yakın zamanda parasını vericeğim ve bağışcı tagı vericeğim hepinizi çok seviyorum İnşallah Açabilirim!
  23. gamet

Sistem Gereksinimleri Benim Bilgisayarımın Kaldırabileceği oyunları yazarmısınız

Kasar oyun yeni güncellemerle oynanmaz oldu bu tür oyunlar
  24. gamet

Görüntülenme

sayın yöneticilerimden bir isteğim vardır. Görüntülenme sayısı profil için geçerliymiş bunun yanına birde konu görüntülenmesi eklenebilir mesela benim konuma 100 kişi tıkladı oraya eklenebilir bu sayı umarım olur @AdexTR
  25. gamet

Doublecraft-DcEmekserver - EmekSkyblock - [1.8-1.8.x]

Birazdaha uğraşmalısın emek diyorsun ama opskyblock gibi 1 hafta bakıma al ayar çek sunucuna
  26. gamet

Birisini Engelleme

Sağol :uyu: Bide bişi sorucağım görüntülenme konusunda sıkıntı mı var ? benim şimdiye 1k görüntülenmem olması lazımdı 2 kez fotoğraf koydum ikiside 50-100 arası görüntülenme aldı hala aynı görüntülenmem
  27. gamet

Çok önemli bilgili konu

:uyu:
  28. gamet

Birisini Engelleme

Onun yazdıklarınıda görmek istemiyorum tamamen bağlantıyı kesmek istiyorum
  29. gamet

Birisini Engelleme

Buradan site yöneticilerine sesleniyorum forumda istediğimiz (rahatsız olduğumuz) kişileri engelleme getirilmeli @byBluera @AdexTR Ankete katılmayı unutmayın :zopa:
  30. gamet

1. Oldum alırım bi ho

Teşekkürler daha konularıma yazmasan memmnun olurum
  31. gamet

1. Oldum alırım bi ho

Bu adam gibi ho yazsaydınız olmaz mıydı ?
  32. gamet

1. Oldum alırım bi ho

Bana boş yapıyor diyorsunuz kendinize bakın ben yine diyorum böyle boş yazılar olmasa burası dönmez burası redit gibi olması çok zor orası haber ajansı gibidir
  33. gamet

1. Oldum alırım bi ho

Vizyonu yüksek kardeşim sen yönet bence forumu aklın başına gelsin bu forum 2-3 konuyla yürümez ve kimse düzgün konu için vakit ayırmaz (reklamlar hariç)
  34. gamet

1. Oldum alırım bi ho

O zaman gidebilirsin reddite sana kal diyen mi var ? Buradaki her konu boştur buraya kafa dağıtmaya giriyoruz biz ettir git internete “Bu Günün Dünya Gelişmeleri” yazabilirsin bence dostum buranın yöneticileri bizim sayemizde ekmek yiyor biz böyle konular açmasak kim reklam verirdi ?
  35. gamet

1. Oldum alırım bi ho

Gençler siz açın o zaman ben sizi her yerde görüyorum şu konu boş bu konu boş o zaman siz açsanıza bu konular olmasaydı forum dibi boylaşmıştı sizin dediğiniz gibi 2-3 konu olsaydı...
  36. gamet

Klan açmak sizce mantıklı mı?

Ben sana yardımcı olabilirim alıcağın yetkililerin denetimini ve rehberlerin düzgünce işlerini yaptıklarından emin oluruz istersen ulaş bana discordunu at
  37. gamet

1.8/1.14 Yeni Nesil OpSkyBlock CladNetwork 1.8/1.14 GEL VE GÖR!

Sunucunuz güzel ben şu an bakamıyorum ama hangi oyunlar var ve vip fiyatları ne kadar
  38. gamet

1. Oldum alırım bi ho

1. Oldum Bi ho alırım gençler :d en çok mesaj atanlarda
  39. gamet

Azerbaycandan Ininal Gibi olan kart Ininaldan bile iyi.

Sana adres atsam bana azerbeycan abur cuburlarını atar mısın merak ediyorumda cipsini fln
  40. gamet

Anime Romantizm ve lise temalı anime

Anime çizgi filimdir size yakışıyor mu izlemek :D (şaka animeye çizgi filim diyenin ben burdan...)
  41. gamet

Azerbaycandan Ininal Gibi olan kart Ininaldan bile iyi.

Bilgi verdiğin için teşşekkürler ama forumda fazla Azerbeycanlı yok diye biliyorum türkçe yazarsan daha yararlı bilgiler alabiliriz senden iyi ki aramıza katıldın Hoş Geldin :asık:
  42. gamet

Merhaba

Aramıza hoş geldin bi ara oynarız senle :d
  43. gamet

[1.8+] MC.PROJECTS.GG - Dead End | ProjectSurvival [Kanlı Ay/Mevsimler/Unvan Gelişimi/Özel Eşyalar/Hayatta Kalma Kitabı/Özel Tarifler]

Başarılı bir sunucu Fakat fazla yetkili iyi değildir max 4-5 yeterlidir umarım başarılı olursunuz
  44. gamet

Aşk mı Arkadaşlık mı?

Aşkta ne olucağı belli olmaz arkadaşlık derim her zaman aşk yüzünden 1-2 arkadaşımla konuşmamıştım o dönem anlıyacağın kesinlikle ARKADAŞLIK
  45. gamet

Davet Mucosoft Discord Sunucusu | Hem eğlenin, hem sohbet edin.

güzel sunucu fazla kanal kirliliği var ama
  46. gamet

Epic Games'in Bu Haftaki Ücretsiz Oyunları (30 Ağustos - 5 Eylül)

İnside oynadım teşekkürler haber verdiğin için :zopa:
  47. gamet

Minecraft Sunucusu Açıcağım

Dostum temeli haledelim reklamı verelim vip satın alınır gerisi halledilir ama ilk başta çok lazım
  48. gamet

Duyuru Gamer Forum Güncellemesi v1.8

Reklam attığımızda özelden gelicek mi ? 40tl olandan
  49. gamet

Minecraft Sunucusu Açıcağım

Gençler sunucu açıcağım ve biraz para lazım pl paketi sunucu masrafı derken olay çok büyüyor bağış yapıcak varsa yazsın 60-100tl lazım güzel pl paketi olan varsada özelden yazısın sunucu açılırsa eğer bağış atanlara bağışcı+ tagı verilecektir.
  50. gamet

Discord Yardim Edin

parayla alırsan sıkıntı yok
  51. gamet

Discord Yardim Edin

Ayni telefon koduyla hesap doğruluyamazsın ve invite sunucularinda olanlara ban atiyorlar
  52. gamet

Bağış

Gençler sunucuma destek için bizden vip alabilirsiniz 30tl lazım şu an sonra aktif
  53. gamet

Bağış

Dostum para atabilir misin ?
  54. gamet

Bağış

Yardimci olucak mısın para konusunda
  55. gamet

Bağış

Lütfen yardimci ol değerli yorumun için sağol
  56. gamet

Bağış

100tl bir minecraft sunucusu için çok lazim
  57. gamet

Minecraft

Hayrina veyatta skyblokta eşya
  58. gamet

Bağış

Gençler paraya ihtiyacim var bir el atarsanizsevinirim bağış yapicak varsa #benyapabilirim yazsın hepinizi seviyorum iyi geceler
  59. gamet

Video ekibi kuruyorum LİNÇ ARMY

DJ_ÖmerV5#7137 sen ekle
  60. gamet

Video ekibi kuruyorum LİNÇ ARMY

İsim yanlış
  61. gamet

Minecraft

Ark dediğim sunucudan ve bişi teklif etmedim hayrina yapiyor
  62. gamet

Minecraft

Bir arkadaşım yapti 10-24 saat arasi afk birakiyor .d
  63. gamet

Emek Survival

>>Ömer<<#1881 sen beni ekle
  64. gamet

Emek Survival

Ekliyemiyorum
  65. gamet

Minecraft

kullanıyorum ama bilgisiyardan fazla giremiyorum bu işi yapacak birisi lazım
  66. gamet

Minecraft

Sen yapar mısın ?
  67. gamet

Minecraft

Onu bende kullaniyorum ama buğday kirip level atlaniyor bana acilen birisi lazim ya
  68. gamet

GELEN HERKESE 3 GÜNLÜK VİP !Bozcraft.Keyubu.com|Boss|VahsiBati|Sanal Market|KöylüCoin|KlanTurnuva|Y.OPFaction|Eğlenceye Varmısın ?

Dostum yakında hayırlısıyla mod olucağım yetkililer hizzaya sokulucak merak etme
  69. gamet

Minecraft

İstersen sen afk kal 20 saat fln afk kalicaksan fln
  70. gamet

Minecraft

Level kasiyorum
  71. gamet

l Infumia l Yeni ekip arkadaşları arıyoruz!

Gördüm isterlerse görev yapabilirim dedim ?
  72. gamet

Hızlı ve Öfkeli 9 | Fast and Furious 9 Hakkında Bilgiler

Eski tadı yok artık hani birisi vardıya gerçek hayatta araba kazasında ölmüştü o öldükten sonra anlamı kalmadı
  73. gamet

Ekran Kartlarını Yazalım

Nvida gtx1070 csgo gibi oyunlarda 200-350 arası fps aliyorum
  74. gamet

Yeniden

https://forum.gamer.com.tr/konu/minecraft.433913/ yeni konum
  75. gamet

Ore mu negro mu

76. gamet

Cs:Go mu PUBG mi

77. gamet

Minecraft

Gençler minecraftta hesabimi 24 saat boyunca her gün afk birakabilecek birisi lazım böyle birisi varsa bana ulaşsın yorumlara yazsın #benyaparim diye güvenilir birisi olmasıda önemli sizi seviyorum ^_^
  78. gamet

.d
  79. gamet

GELEN HERKESE 3 GÜNLÜK VİP !Bozcraft.Keyubu.com|Boss|VahsiBati|Sanal Market|KöylüCoin|KlanTurnuva|Y.OPFaction|Eğlenceye Varmısın ?

Mod olarak görev yapabilirim rehberleri düzene sokabilirim tecrübemde var istersen olıyım bunun için benimle iletişime geçebilirsin ! Çoğunlukla aktifim
  80. gamet

:d
  81. gamet

Csgo ise #Cs:Go pubg ise #PUBG
  82. gamet

l Infumia l Yeni ekip arkadaşları arıyoruz!

Mod olarak görev yapabilirim
  83. gamet

Yeniden

https://forum.gamer.com.tr/konu/cs-go-mu-pubg-mi.433909/ yeni konum !
  84. gamet

Ore mu negro mu

https://forum.gamer.com.tr/konu/cs-go-mu-pubg-mi.433909/ yeni konum
  85. gamet

Ore mu negro mu

:D
  86. gamet

CS:GO Csgo nedir ? biz bunu anlatıcağız ve yorum yapıcağız Cs:go bildiğiniz üzere ücretsiz oldu ve bu tepkilere yol açtı ben smurf hesap açtım hilelerden önümü göremiyorum!! Valve 21 level olanı seçkin hesap yapıyor ama bunu yapmak biraz zor hilelerle boğuşmak...
  87. gamet

Yeniden

:D beğnirsen iyi olur
  88. gamet

Yeniden

Gençler beni beğenirseniz sevinirim :asık:
  89. gamet

Yeniden

https://forum.gamer.com.tr/konu/ore-mu-negro-mu.433907/ açtım reis
  90. gamet

Yeniden

https://forum.gamer.com.tr/konu/ore-mu-negro-mu.433907/ açtım reis
  91. gamet

Ore mu negro mu

Negro ise #negro oreo ise #oreo yorumlara bekliyorum
  92. gamet

Ore mu negro mu

Gençler bildiğiniz üzere oreo bu yıllarda büyük bir şekilde yükselişe geçti peki neden? Negro daha güzel bence oreo çok güzel reklamlar ve farklı yeniş şekilleri çıkardığı için rağbet duyulmaktardır mesela oreoyu süte batırıp yemek gibi ama negro yılda 1 kez reklam yaptığı için fazla tanınmıyor...
  93. gamet

Yeniden

Gençler yeniden konu yazmaya başlıyorum sizce neler ile konu yazayım yorumlara yazın benide beğenirseniz makbule geçer
  94. gamet

Minecraft Güvenilir eleman

Gençler bir sunucuda hesabım var ve bu hesap 7/24 afk kalması lazım çılgın çiflik adında bir mapta buğday kırıcak hile ile auto farm hilesini açarak güvenilir bir kişi lazım bunu yapabilecek özelw gelsin