ghostking59 kullanıcısının son içeriği

1. ghostking59

Tasarım

Teşşekkürler :)
  2. ghostking59

Tasarım

Teşekkürler yorumunuz için :)
  3. ghostking59

Tasarım

Merhabalar fmr 5 yerine ne kullanabilirim acaba ? bildiğiniz güzel bi şey varmı yorumunuz için teşekkürler bu arada
  4. ghostking59

Tasarım

Merhabalar Gençler Tasarıma Yeni Başladım Cinema4d yi 2. kez kullanıyorum ilk defa böyle bi iş çıkardım fmr 5.0 kullandım nasıl kendimi geliştirebilirim bu programda bunuda söylerseniz sevinirim.
  5. ghostking59

Birlikte Survival Oynamak * 1.15.2 *

Birlikte survival oynıcak biri varmı acaba 1.15.2 de ve premiumu olması gerekir çok eğlencez!
  6. ghostking59

Merhaba faction plugin paketi ve map alıcam ama bi yer bulamadım. Alabileceğim yer varmı. [ücretli]

Merhaba faction plugin paketi ve map alıcam ama bi yer bulamadım. Öneriniz varsa yazarmısınız. Alabilceğim Bi yer yani. Sadece Map satanlarda ilgilenirse sevinirim. Ekleyin dc den konuşalım. Discord: How?#4675
  7. ghostking59

play.atalentemc.com | 1.8-1.16 | +200 Oyuncu! | Ultra OPSkyblock, Emek Skyblock, Tekblok Skyblock

Mapleri çektiğiniz shaderde baya bi motionblur varmış [etrafa dönerken falan bulanıklık için] bu sebeple mapler biraz kötü çıkmış. Sunucu güzel. Konu Tasarımının Hazırlarıda Var. PSD halinde sadece yazıları değiştiriyosunuz. Bunun için sistem istemiyor çok. Başarılar
  8. ghostking59

Yardım Yardımmmm! ACİL! DeluxeMenus İle İlgili

Bir /Warp ta bir şey açınca command.playsound.succes falan diyor ama ses çıkıyor onda sorun yok Ben bu chatte playsound.succes yazma olayını nasıl kaldırım bilgisi olan yazabilirmi (deluxemenus kullanıyorum) OP'ken de görüyorum op olmayıncada görüyorum diğer arkadaşlara sordum onlarda görüyor
  9. ghostking59

Bir /Warp ta bir şey açınca command.playsound.succes falan diyor ama ses çıkıyor onda sorun yok...

Bir /Warp ta bir şey açınca command.playsound.succes falan diyor ama ses çıkıyor onda sorun yok Ben bu chatte playsound.succes yazma olayını nasıl kaldırım bilgisi olan yazabilirmi deluxe menu kullanıyorum yardımmmmmm