Gkuvveti 'in en son etkinliği

• Gkuvveti
    Gkuvveti , bi gaming klavye almak istiyorum başlıklı konuya cevap yazdı.
    Excalibur var bende 6 ay falan oldu alalı çok memnunum hala taş gibi klavye, kullanılan malzeme bakımından çok başarılı yıllarca gider diye düşünüyorum ayrıca ergonomik de hiçbir şekilde rahatsızlık yaşamadım...
  • Gkuvveti
    Gkuvveti , Konu Dışı - Genel forumunda bana bi monitör lazım başlıklı bir konu başlattı.
    bana bi monitör lazım hem iş (tasarım vs.) hem de oyun için kullanmak istiyorum marka model önerisi istiyorum sizden?
  • Gkuvveti
    Gkuvveti , laptop çanta öneri başlıklı konuya cevap yazdı.
    dostum ben excalibur çanta kullanıyorum 6 aydır oldukca saglam bı canta ayrıca su gecırmez ve boyut bolme olarak da cok kullanıslı tavsiye ederim tam bir f-p ürünü.
  • Gkuvveti
    Daha önce radyo yayını yapan var mı aranızda radyo hosting konusunda yardım istiyorum hangi firma olur kesinti falan yaşatmayacak.
  • Gkuvveti
    güzel fikirmiş, bence bilindik bir firmaya yaptırman daha mantıklı olacaktır herhangi bir sorun yaşadıgında güzel net var bak hem siteyi yaptırabilirisn dilediğim gibi hemde hostinginde aynı firma olur çok daha sıkıntısız bir süreç olur bi incele...
  • Gkuvveti
    Gkuvveti , Konu Dışı - Genel forumunda Kaliteli bi monitör arıyorum başlıklı bir konu başlattı.
    Kaliteli bi monitör arıyorum, hem film izleyeceğim hemde oyun için kullanacağım önerilerinizi bekliyorum.
  • Gkuvveti
    Gkuvveti , bir sey soracagım başlıklı konuya cevap yazdı.
    Biz geçen hafta ailemle birlikte ilk defa kamil koç un 2+1 otobüsünü kullandık ve çok memnun kaldık, otobüsün iç oldukça ferah ve rahattı ee tabi buda, yolculuğumuzun konforlu geçmesini sağladı öneririm.
  • Gkuvveti
    Gkuvveti , Konu Dışı - Genel forumunda bır fılm onerısı ıstıyorum paradoks başlıklı bir konu başlattı.
    bır fılm onerısı ıstıyorum paradoks
  • Gkuvveti
    Gkuvveti , Konu Dışı - Genel forumunda Merhabalar başlıklı bir konu başlattı.
    Merhaba hosting firma önerisi olan varsa bana yazabilir mi?
  • Gkuvveti
    Gkuvveti , selamlar telefon almayı düşünüyorum ama başlıklı konuya cevap yazdı.
    Brom Casper VIA A40 öneririm fiyatı güzel... 1 hafta oldu bende alalı tasarım olarak güzel performans olarak da keyif aldığım bir telefon pil oranı da bana yetiyor.
  • Gkuvveti
    Gkuvveti , Konu Dışı - Genel forumunda merhabalar başlıklı bir konu başlattı.
    merhabalar gaming laptop arayışım var kafam da bir kaç marka var ama kararsız kaldım önerileriniz var mı ?
  • Gkuvveti
    Ben varım, ama 1 ay kadar oldu kullanalı eve tavsiye edebilirim ama kesinlikle 2+1 otobüslerden al bileti çok daha konforlu olacaktır hem koltuklar daha rahat hemde bacak mesafesi daha geniş.
  • Gkuvveti
    Gkuvveti , Konu Dışı - Genel forumunda Herkese kolaylıklar dilerim, başlıklı bir konu başlattı.
    Herkese kolaylıklar dilerim, hostingi değiştirmek istiyoruz fazlaca kesinti oluyor şu sıralar. destek konusunda da başarılı değiller gerektiğin ulaşmak çok zaman alıyor vs sizlerden öneri bekliyorum hosting.
  • Gkuvveti
    Gkuvveti , Merhabalar başlıklı konuya cevap yazdı.
    Brom ben almadan önce araştırmıştım zamanında hangisini alsam diye sonunda excalıbur serisinden aldım gosting vs çıkmadı hemde yenileme hızı çok iyi alacaksan excalıbur al derim ben.
  • Gkuvveti
    Gkuvveti , Konu Dışı - Genel forumunda Herkese selamlar başlıklı bir konu başlattı.
    Herkese selamlar,, orta halli fiyatlı fiyat performans odaklı bir telefon almak istiyorum bu vergi indiriminide kullanım ne öneririsiniz bu konuda?