GLORYWebscript kullanıcısının son içeriği

1. GLORYWebscript

Caillou-Çocuklumuzda izlermiydik

Çocukluğunuzda bu çizgi filmi hatırlıyorsanız hala çocuksunuz demektir. Öyleyse konu başlığı "Caillou izlediniz mi?" şeklinde düzeltilmeli.
  2. GLORYWebscript

Satılık Mineyum Anti Attack | +15 Referans Sunucu | DDoS Bot Koruma Hizmeti |

Maaşa bağladığın gün girişlerini 7/24 kapalı tutmaya başlarım. Kapalı bir sunucu IP adresi girsem orada logonuz gözükmez. Ziya sıkmaya başladı yalanların.
  3. GLORYWebscript

Çıldırıyorum ve çok korkuyorum. Bir şey beni bataklığa çekmeye çalıştı. Yardım edin lütfen!

Erkek de olabilir. Kocası var diye illa kadın mı olması lazım :kaş:
  4. GLORYWebscript

Satılık Mineyum Anti Attack | +15 Referans Sunucu | DDoS Bot Koruma Hizmeti |

Geçen haftalarda atmıştım ancak forum geriye alınınca silinmiş sanırım. Tekrar atayım eksik kalmasın. 100% bot koruması mı? Hemen test edelim. DDoS, DoS koruması mı? Test edelim. Göremeyenler için link: https://i.hizliresim.com/GmLRY2.gif Sunucu mu değiştirmişler? Kontrol edelim. Sadece...
  5. GLORYWebscript

NOVAHIZMETLERI ÖDEME DESTEĞİ - Düşük komisyon - İninalinize otomatik ödeme alın!

Komisyon kesilmediği için. Ama burada komisyon yine kesiliyor. O yüzden bir anlamı yok. Baltalamış gibi olduysam kusura bakma.
  6. GLORYWebscript

Yardım Bot

Onu dedim ya işte. Neyse sen yine anlamadın...
  7. GLORYWebscript

NOVAHIZMETLERI ÖDEME DESTEĞİ - Düşük komisyon - İninalinize otomatik ödeme alın!

Paytr, paywant zaten ininal ödemelerini kabul ediyor, neden bunu kullansınlar ki
  8. GLORYWebscript

Yardım Bot

Konular kapanmadı, forum geriye alınınca hepsi gitti :D Halbuki hem ddos hem bot yediğinin kanıtlarını atmıştı herkes o konulara :) Boş vaktimizde yine ziyaret ederiz :)
  9. GLORYWebscript

Kholat %80 İndirim

Oyunun Türkçe dil desteği var. Hikayesi güzel, biraz oynamıştım.
  10. GLORYWebscript

Yardım Performans chunk

Sunucu diskinin yavaşlığı ile ilgili olmasın?
  11. GLORYWebscript

Forum Oyunu Telefon Kaybı - Dedektif Sorusu

Telefonu kim aldı bilmiyorum ama polislerin beceriksizliği dikkatimi çekti. Madem kamera kayıtlarında bankta kimin oturduğu gözüküyor, banktaki telefonu da kimin aldığını görebilirler. Bence telefonu polisler alıp suçu diğer bankta oturanlara atmıştır.
  12. GLORYWebscript

Merak edilen zip bombası aslında ne?

Bilgisayardan bilgisayara değişir. Donmaya başladığında dosyayı kaydedip kapatın ve dosyayı kopyala yapıştır yapın sürekli istediğiniz boyuta ulaşıncaya kadar. Toplu seçip kopyala yapıştır yapabilirsiniz hızlı olması için.
  13. GLORYWebscript

Merak edilen zip bombası aslında ne?

İçeriği sonsuz "aaaaaaaaaaaaa" şeklinde devam eden bir yazıyı 10gb oluncaya dek kopyala yapıştır yöntemi ile uzatın. TXT dosyası olarak kaydedin ve rarlayın. Sonuç aynı olacak. ZIP içerisine zip atmaya gerek yok.