GomolaX kullanıcısının son içeriği

1. GomolaX

Epic Store Tahmin Oyunu

Rainbow Six : Siege bence
  2. GomolaX

♢Play.alestamc.com♢ Artık HUB! - Deneyimli Rehber Adayını Aranıyor!

Discord adınız yanlışta beni eklerseniz sevinirim -> GomolaX#7483
  3. GomolaX

♢Play.alestamc.com♢ Artık HUB! - Deneyimli Rehber Adayını Aranıyor!

dc den ark atar bilir misin GomolaX#7483
  4. GomolaX

Factions Sunucusu İçin Ortak Arıyorum

Merhaba Aradığım ortak plugin bilgisi iyi olması gerekmektedir. Eğer birlikte çalışırsak 1-2 ay zamanı olucak . Ekibi yavaş yavaş kurucaz. Benim Plugin bilgim iyi değil onun haricinde maddi kısmı beraber üsleniceğiz ve beraber sevgi saygı çerçevesinde sunucuyu taşıyacaz. Gelen kişi gerçekten...
  5. GomolaX

İzCraft Tekrar Açıldı 8GB RAM Alımlar ?

AD : Salim Oyun Nick : GomolaX İstediğim Yetki : Moderatör
  6. GomolaX

FlareNW | HUB | Yetkili Alımı | 1.8 1.14 |

Başvurduğun Yetki : Admin Adınız : Salim Yaşınız : 15 Minecraft Kaç Yıldır Oynuyorsun : 5-6 (sene 2013-2014) Minecraft Yetki Tecrübelimisin : evet 4 tane sunucuda yöneticilik yaptım 1 tanesini batmaktan kurtardım Neden Sen ? : Oyuncuların sorunlarını çözmek , oyunculara saygılı ve sabırlı...
  7. GomolaX

Developer-Scripter ALIMI

Adınız : Salim Yaşınız : 15 Oyun İçi Kullandığınız Nick : GomolaX Ne Zamandır Sunucudasınız? : 5 - 6 Saat Sunucumuzun Gelişeceğini Düşünüyor Musunuz? : Evet Kurallarımızı Biliyor Musunuz? : Evet Maddi Destek Sağlayabileceğinizi İnanıyor Musunuz? : Sunucunun zor zamanlarında elimden geldiğince...
  8. GomolaX

IceMC | Yetkili Alımları

Merhaba bana ulaşırmısınız ?
  9. GomolaX

Herkesi Factions Sunucumuza Bekliyoruz

Merhaba sayın okuyucularımız bugün istek üzerine bir minecraft factions sunucusu tanıtacağız ilk olarak yönetim kadrosunda bende varım bu nedenle haksızlık ve saygısızlığa yer yok için rahat olsun sunucumuz 10 gb ram barındırmaktadır bu sayede lag gibi sorunlarında önüne geçilmektedir...
  10. GomolaX

Uzaycraft yetkili alımları | İçeriye girin Builder,

Ad : Salim Oyundaki İsim : GomolaX Sosyal Medya Hesaplarınız (Facebook, Youtube vs.) : Şuanda kullanmıyorum fakat isterseniz açabilirim Öğrenci misiniz? Öğrenciyseniz hangi eğitim seviyesindesiniz? (Lise, üniversite vs.) Okul saatleriniz nelerdir? : Lise 1 / Okul Saatleri : Sabah 9 akşam 5...
  11. GomolaX

104.211.44.71:25565 Alımlar Başladı 1 Saat Oynama Süresi Olunca Alıyoruz!

Ad : Salim Oyundaki İsim : GomolaX Sosyal Medya Hesaplarınız (Facebook, Youtube vs.) : Şuanda kullanmıyorum fakat isterseniz açabilirim Öğrenci misiniz? Öğrenciyseniz hangi eğitim seviyesindesiniz? (Lise, üniversite vs.) Okul saatleriniz nelerdir? : Lise 1 / Okul Saatleri : Sabah 9 akşam 5...
  12. GomolaX

Moderatör Olmak İstiyorum (Aternos Sunucuları Olmaz)

Oyundaki İsim : GomolaX Sosyal Medya Hesaplarınız (Facebook, Youtube vs.) : Şuanda kullanmıyorum fakat isterseniz açabilirim Öğrenci misiniz? Öğrenciyseniz hangi eğitim seviyesindesiniz? (Lise, üniversite vs.) Okul saatleriniz nelerdir? : Lise 1 / Okul Saatleri : Sabah 9 akşam 5 Fakat eve...
  13. GomolaX

EsirOyuncu | > Kaliteli Factions <| Rehber alım başvuruları kapalıdır!

İsminiz : Salim Yaşınız : 15 Oyun Nick : GomolaX WhatsApp kullanıyor musun?: tabii ki Daha Önce Yetkili Olduğun Sunucu Var Mı ? :Yok (Kalıcı Yasaklanma) NW Rehber Mevkisinde Hakkında Bilgi Sahibi Misin ? : Evet Türkçe Yazış Ve Kullanış Biçimine Dikkat Ediyor Musun ? : Evet Ne Kadar Süredir Minecraft Oynuyorsun...
  14. GomolaX

Paralı Batihost Sunucusunda Alımlar Eventler Ve Çekilişler Var!

Merhaba sayın MiddleHD Sunucunuzda Moderatör olarak çalışmak istiyorum Bana ulaşırsanız sevinirim