grkmkprl kullanıcısının son içeriği

1. grkmkprl

Haritaların sürümleri 1.12.2 dir.

Haritaların sürümleri 1.12.2 dir.
  2. grkmkprl

Yassıkaya KÖYÜ {YEPYENİ KORKU DENEYİMİ}|TÜRKÇE SESLENDİRME İLE| V3 Güncellemesi geldi (MP DESTEKLI) +50K indirme

Texture pack harita klasörünün içinde "resources.zip" ismindedir. Onu kendi oyununuza kopyalayıp manuel olarak aktif ediniz.
  3. grkmkprl

Yassıkaya KÖYÜ {YEPYENİ KORKU DENEYİMİ}|TÜRKÇE SESLENDİRME İLE| V3 Güncellemesi geldi (MP DESTEKLI) +50K indirme

Öncelikle Hamachi veya port üzerinden sunucu kurmanız gerekir. Youtube'de videoları mevcut. Bizim haritanın klasörünüde serverin olduğu bölüme atıp ismini world olarak değiştirin. Ve klasörün içindeki resources.zip dosyasını kendi minecraftınızdaki resource bölümüne atın. Sunucuyu açtıktan sonra...
  4. grkmkprl

Komut blokları false olabilir server.properetieste. Ve doğru sürümde kurduğunuzdan emin olun.

Komut blokları false olabilir server.properetieste. Ve doğru sürümde kurduğunuzdan emin olun.
  5. grkmkprl

Sıfırdan ---> İleri Seviyeye Doğru Komut Kullanım Rehberi 1.12

1.13 ten sonra tüm komutların yazımı değişti. Yani 1.12 üzerinde bir harita yapıyorsanız bu rehber işinize yaramayacaktır. Fakat 1.13 için bu komutların nasıl değiştiğine dair bir başka rehber daha hazırlamıştım, göz atmak istersen...
  6. grkmkprl

Yardım minecraft yardım istiyorum

/kill @e[type=minecraft: dragon_fireball] emojiden dolayı ortaya boşluk koydum.
  7. grkmkprl

Haritaların konusunda sürüm yazmaktadır.

Haritaların konusunda sürüm yazmaktadır.
  8. grkmkprl

Yassıkaya Yapımcılarından Türkçe Seslendirilmiş Yeni Korku Haritası {Kabusların Kıyısında} İliklerinize Kadar Hissedeceksiniz

Kafayı yiyeceğini zannetmem fakat ilk haritayı açtığınızda spawn lobbysinde başlatmama ihtimali olabilir.
  9. grkmkprl

Sohbet

Hazır etiketlenmiş iken ufak bir şeyler yazmamda fayda var. Forumları kullanan birisi değilim bu forumun eski üyelerindenim fakat aktif kullanmıyorum. Tek amacım güzel haritalar sunmak ve yaptıktan sonra burada paylaşmak, sonra da kullanıcıların buna yönelik sorularını cevaplamaktır. Şimdi bir...
  10. grkmkprl

Yassıkaya Yapımcılarından Türkçe Seslendirilmiş Yeni Korku Haritası {Kabusların Kıyısında} İliklerinize Kadar Hissedeceksiniz

Çok oyuncuyu bu harita için kesinlikle önermiyorum ve yapmadım. Sebebi ise çıkan animasyonlar ve jumpscarelerin iç içe geçen oyunculardan, arkada kalanın hiçbir şey görememesidir. Yani, haritayı en iyi deneyim için tek kişi oynamak kesinlikle önemlidir. Fazla kişi olduğundan hem korku oranı...
  11. grkmkprl

Komutsal sorunlar ufak oranda bizim devre dizilimimiz dolayısıyla oluşan sorunlar. Büyük oranda ise oyuncuların optifine vs kullandıkları modların ve ek olarak chunk ayarlarından dolayı oluşan problemlerdir. Lobby kısmına görüntü ayarları ile ilgili bilgiler ve devre geliştirmesi kısa zamanda...
  12. grkmkprl

fb.com/gorkemm adresinden ulaşabilirsin.

fb.com/gorkemm adresinden ulaşabilirsin.