HardBone kullanıcısının son içeriği

1. HardBone

GGPRO Alımları Başladı +15 ÇEKİLİŞ!!

Form: Mimar Ad: Burak Can ŞEN Yaş: 15 Kaç yıldır yetkilisin: 5 Tecrübelerin: Adlarını bek hatırlamıyorum.
  2. HardBone

Minecraft Premiuma İhtiyacı Olanlar İçeri Girsin.

Merhaba kardeşlerim, dostlarım! ben Swoxhype. Bu konuyu açmam daki amacım Minecraft premiuma ihtiyacı olan kardeşlerime bedava premium vermektir. Tabii kide öyle direk vermiyoruz. Kimsenin hakkını yememek için şöyle bir sistem getirdik; - Discord sunucumuza katılacaksınız. - Ardından Discord...
  3. HardBone

| NostaljiNW | Emek SkyBlock Sunucusu | Biraz Nostalji Yapalım mı? | Fransa Lokasyon | 0 Lag |

4. HardBone

(+) Phantom MC (+) (=) Emek SkyBlock (=) (+) 10 GB Ram (+) (-) 0 Lag (-) (=) Biraz Nostalji Yapalım mı? (=)

:polis::polis::polis:Sunucu aktifdir. Gelebilirsiniz:polis::polis::polis: (+) Phantom MC (+) (=) Emek SkyBlock (=)
  5. HardBone

(+) Phantom MC (+) (=) Emek SkyBlock (=) (+) 10 GB Ram (+) (-) 0 Lag (-) (=) Biraz Nostalji Yapalım mı? (=)

Merhaba ben Swoxhype! Uzun zamandır forumda ki sunucu tanıtımı konularını geziyorum. Her sunucu tanıtımının altında sizin de farkınız yok, klasik bir sunucu gibi yorumlar oluyor. Ortaklarım ile beraber oyuncularımızın eskiye dönme ihtiyacının olduğunu gördük. Ve sizler için Emek SkyBlock...
  6. HardBone

Minecraft | Emek SkyBlock | 10 GB Ram | 110 Kişilik Slot | 0 LAG | Nostalji Yapmaya Ne Dersin?

Merhaba ben Burak, nam-ı diğer Swoxhype. 5 yıldır Minecraft sunucu işleri ile ilgileniyorum. Ve 5 yıldır sunucu açıyorum. Bazılarında başarılı bazılarında başarısız oluyorum. Ortağımla bir karar verdik ki artık bu böyle olmaz, insan gibi bize yakışan bir sunucu açıp piyasa sunalım. Ve sözümüzün...
  7. HardBone

Yardım Edin Authme

Bulamadım messages_LİSAN.yml diye bir dosya yok.
  8. HardBone

Yardım Edin Authme

Yaptım, oldu. Ama girmeye çalıştığımda bağlantı kurulamadı, yazıyor. Ben ............... sitesinden kayıt olarak giriş yapabilirsiniz. Yazmasını istiyorum nereden ayarlayacağım?
  9. HardBone

Yardım Edin Authme

Merhaba, ben Swoxhype 10 GB Ramli bir Emek Skyblock sunucum var. Sunucunun sitesi mevcut herşeyin ayarladım. Authmesi ni vs. ayarladım. Şimdi sunucuma hiç girmeyen birisi girdiğinde register yapmaya çalışınca sunucunumuzun sitesinden kayıt olabilirsiniz yazıyor. Yani insanlar sunucuya...
  10. HardBone

Ortak Aranıyor (--Maddi Durumu İyi Olanlar İçeri Girsin--)

Merhaba! ben Swoxhype kim bilir bu forumda kaç adet konu açtım. Hiç uzatmaya gerek yok direk dalıyorum ve net bir şekilde kafanızı karıştırmadan konuya giriyorum. Kısaca, Kişisel Bilgilerim; Arkadaşlar, ben 5 yıldır Minecraft oynayan, oyunlara bağımlı olan bir bireyim. Bu Minecraft sevdası...
  11. HardBone

OPSkyblock sunucusu için pluginleri editleyecek bilgili kişi aranıyor

Şu an telefondayım beni kaçırmak istemezsiniz şu an meşgul olduğum için ekleyemiyorum. Siz ekleyin 40 dakika içinde geri dönüş yaparım. Discord ; Swoxhype#9755
  12. HardBone

Sağlam Ortak Aranıyor. Maddi durumu iyi olanlar içeri.

Plugin paketini tekrardan yapacağım. İçime sinmedi :/ discorddan eklemek istersen söyle buradayım.
  13. HardBone

Ortak Aranıyor... İçeri Girin.

Merhabalar! ben Swoxhype, Minecraft adlı oyun ile 2015 yılında tanıştım. Minecraft sunucu işlerine ise 2016 yılında giriştim. Yani anlayacağın 4 yıl 8 aydır Minecraft oynuyorum, 3 yıl 8 aydır ise Minecraft sunucu işleri ile ilgileniyorum. 3 yıl 8 aydır, Pluginer/Skripterlik yapıyorum. Pluginleri...
  14. HardBone

MonodyNW'nin yükselişi sizin ile daha iyi şeylere imzamızı atıcaz

Burası sunucu tanıtım yapma yeri değildir.