HeroBeyy kullanıcısının son içeriği

1. HeroBeyy

ReisLife - OP SkyBlock | ADAKİT, ADAFLY, SÜRPRİZ KUTU

Teşekkür ederim. Cevabınızı şimdi görüyorum. Sunucumuza katılmanızı beklerim. 1528112199 Konuyu yakında geliştireceğim. Beklemede kalın sayın forum.gamer.com.tr üyeleri!
  2. HeroBeyy

ReisLife - OP SkyBlock | ADAKİT, ADAFLY, SÜRPRİZ KUTU

Sunucu Adresi : ReisLife.Aternos.Me Slot : 1000 Sürüm : 1.8.8 Sunucu Türü : OP SkyBlock Sunucu Lokasyonu : Bilinmiyor...
  3. HeroBeyy

A SkyBlock | Oyuncuların Blok Kıramama Sorunu ANLATIM

Hepinize tekrardan merhaba. Bugün sizlere oyuncuların adasında blok kıramadığının çözümünü göstereceğim. Yani oyuncular kıramıyorsa ne yapacağınızı göstereceğim. İlk önce EssentialsAntiBuild veya EssentialsX kullanıyorsanız EssentialsXAntiBuild-burası version ile ilgili bir şey galiba burada sayı...
  4. HeroBeyy

A SkyBlock /is yazınca menü nasıl gelir? ANLATIM

Teşekkür ederim. Ben daha havalı gözüktüğü için bunu kullanmak istemiştim. Önerin için teşekkürler :) 1524746640 Teşekkür ederim. En güzelinden anlatmaya çalışacağım.
  5. HeroBeyy

A SkyBlock /is yazınca menü nasıl gelir? ANLATIM

A SkyBlock nasıl /is yazınca menü açılır? ANLATIM ADLI KONUYA HOŞGELDİNİZ. YAPACAĞIMIZ ŞEY İLK ÖNCE SUNUCUMUZUN ASkyBlock ADLI KLASÖRÜNE GİRİŞ YAPMAK. DAHA SONRA ORADAN config.yml ADLI DOSYAYA GİRİŞ YAPMAK. GİRİŞ YAPTIK VE SONRA BURADAN 194, VEYA DİĞER SATIRLARDA OLAN usecontrolpanel: false ADLI...
  6. HeroBeyy

Vip verdiğim kişi girip çıktıktan sonra vip gidiyor!

Sorunun geçtimi bilmiyorum, ama istersen powerranks kullan. Belki o sana yardımcı olur. Ama powerrankstan oyun için grup ekliyemiyorsun. Bu ayarları internetten araştırarak öğrenebilirsin.
  7. HeroBeyy

Beyler YENİYİM napıyonuz? :d

Beyler YENİYİM napıyonuz? :d