hiçbişibilmeyenadam kullanıcısının son içeriği

1. H

Yardım komut kullanınca sohbette gözükmüyor

teşekkürler yardımınız için ama sorunu çözdüm sendCommandFeedback false olmuş neden bilmiyorum ama true yapınca düzeldi
  2. H

Yardım komut kullanınca sohbette gözükmüyor

arkadaşlar ben 1.14.4 oynuyorum arkadaşlarımla survival ama bu 1 gün önce başladı sohbete save alıyorum mesela save alınıyor felan yazmıyor saklanbaç oynarkende effect komutunu kullanıyorum ama sohbette effect verildi felan yazmıyor eskiden yazıyordu sorun neyden kaynaklı olabilir yardımcı...
  3. H

İstek Merhabalar ihtiyacım olan bir kaç tane plugin veya skript soruyorum yardım eder misiniz ?

1 haftadır heryerde araştırdım bulamadım :D parça parça toplayıp yapmaya çalışıyorum :D
  4. H

İstek Merhabalar ihtiyacım olan bir kaç tane plugin veya skript soruyorum yardım eder misiniz ?

Selam arkadaşlar, skript yada plugin bilen varsa yardımcı olabilir misiniz ? 3 tane ihtiyacım var yardımcı olur musunuz ? 1. Tabela ile takımlara ayırma olucak mesela tabelaya Mavi Takım yazıcak Tabelaya sağ tıkladığında takıma girmiş olucak 2 takım olması lazım mavi ve kırmızı 2 oyuncuda...