hikmet6 kullanıcısının son içeriği

1. hikmet6

KasabaCraft | mc.KasabaCraft.com | 1.12.2 Survival | Rütbe Sistemi, PvP Arenalar, Koth, Çılgın Kasalar, Sanal Market

Server açık ama discord linkini buradan paylaşamıyoruz.Yine de deneyelim. DC: https://**********/jTRtUJR dc invite kod: jTRtUJR Eğer giremiyorsan bana özelden ip ni atabilirsin ekleyelim. Bu sayede giriş yapabilirsin.
  2. hikmet6

KasabaCraft | mc.KasabaCraft.com | 1.12.2 Survival | Rütbe Sistemi, PvP Arenalar, Koth, Çılgın Kasalar, Sanal Market

Çok Başarılı bir server , Sürekli etkinlikler oluyor , envoy eventi, pvp arenaları , KoTH etkinliği gibi birçok özelliği var. Rütbelerle özellikler ekleyebiliryorsunuz karakterinize , sunucu adminleri ilgililer server dün açılmasına rağmen online sayısı fazla. Güzel oynanabilicek bir server.
  3. hikmet6

FEODALCRAFT Türkiye'nin İlk ve Tek Towny Orta Çağ Roleplay Sunucusu ip: feodalcraft.keyubu.com

2010 yada 2011 yılında açmıştım Türkiye'nin ilk towny server'ını o zamanlar axitr vardı ordan satın alıp açmıştım hatta . Minecraft'ı da ilk çıktığı zamanlardan beri oynamıştım.
  4. hikmet6

FEODALCRAFT Türkiye'nin İlk ve Tek Towny Orta Çağ Roleplay Sunucusu ip: feodalcraft.keyubu.com

Reis Ülkemizi geliştirmek için Ülke'de olmayan bir şeyi yapmaya çalışıyoruz. Destek verirsen sevinirim. Her işe bir anda koşamam malesef.
  5. hikmet6

FeodalCraft - Towny, Orta Çağ Roleplay Serverı Merhaba, FeodalCraft adlı sunucumuzun tanıtımı konusuna hoş geldiniz. Sizlere özgürce eğlenip, Towny türündeki en güzel deneyimleri yaşatmak için buradayız. Sizlere diğerlerinden farklı olarak Türkiye'nin ilk ve tek Towny server'ını beğeninize...