Spac kullanıcısının son içeriği

1. Spac

Survival oynayıp takılcak ekip arıyorum (15+)

Yakında 2. sezonu açılacak olan Minerival 1.16.4 sunucumuzda oynayacak ekipler var istersen onlarla konuşup aralarına katılabilirsin. Discord için tıklayabilirsin.
  2. Spac

[1.16.4] BorakanT Network | Kapandık..

Bu tarz bilgilendirmeleri discord üzerinden yapmak faydalı oluyor : ) Discord sunucunuz varsa ekleyin beni bir uğrayım SPAC#0001
  3. Spac

Kesinlikle acımayacaksın kanser kitleye. Bir süre böyle devam edin daha sonra kendi oyuncularınız o kanser kitleyi engellemeye başlayacak size yük kalmayacak. Sunucuya yeni gelen oyuncular ortama ayak uyduracaklar.
  4. Spac

Merhabalar, bir fikrim var.

Düşünmek ve icraate dökmek çok farklı şeyler. Umarım düşündüğünüz şekilde özgün ve kaliteli bir sunucu oluşturup sektöre katkı sağlarsınız. Biz 14 aydır uğraşıyoruz daha hedeflediğimiz seviyeye gelemedik özgünlük uğraş istiyor : )
  5. Spac

Sunucuya p2w demiyorum girip oynamadım, sadece bu veriler p2w olup olmadığını göstermez diyorum : ) Tüm yorumlara gözattım gün geçtikçe gelişiyorsunuz böyle devam. Güncel sürüm sunucu çok zahmetlidir ama bahane bulmadan oyunculara en iyi ortamı hazırlamak mecburiyetindeyiz : ) Danışmak...
  6. Spac

Kazancınızı ve giderlerinizi göstermişsiniz, p2w ile alakalı analiz edilebilecek bir veri yok burada. Edit: Her sunucunun en az sizin kadar masrafı olur zaten bu belirttikleriniz yapılması gereken harcamalar.
  7. Spac

:hmm1:

:hmm1:
  8. Spac

Gelin Birlikte Oyun yapalım!

Şimdiden adımları sağlam atın, gelir elde etmeseniz bile sisteme ayak uydurmaya yönelik bir temeliniz olur. Kendi çapınızda yapıyor olsanız da strateji önemli. Yayınlamadığınız projeleri de merak ettim gösterebilirseniz keyifle incelerim :)
  9. Spac

Unity Oyun Motoru

Konuyu oluşturduğum zaman yorumlara kapalıydı daha sonradan açılmış yeni farkediyorum. Güncelleyelim sorusu olan varsa yazabilir yukarıdaki mesajlara yanıt verme gereği duymuyorum şu an, hortlatmayım : )
  10. Spac

Stratejiniz pek mantıklı gelmedi bana :) Başarılar.
  11. Spac

Platform olarak mobil, tür olarak kesinlikle pixel art dışında bir tür tavsiye ederim. Kitle olarak pixel art hayal kırıklığına uğratabilir.
  12. Spac

Yardım Sunucu Lag, TPS sorunu

Kısa bir google araştırması ile komutları öğrenebilirsin.
  13. Spac

Minerival Sezon 2 Hazır Mıyız??

Minerival Sezon 2 Hazır Mıyız??