I_M_M_O_R_T_A_L kullanıcısının son içeriği

1. I

Skript RAM

Peki bu 32 gb lik serverlar 32 gb yi de kullaniyor mu?Herseyi yujlemis o zaman bunlar?
  2. I

Skript RAM

Konu yeri yanlis ama dogru yeri bulamadim.Yardim edersiniz diye umuyorum. Arkadaslar simdi bazi serverlarda 32 gb ram oluyor.Bunlar surekli 30 gb ustundemi kullaniyorki bu kadara ihtiyac duyuyor?Benim ufak çaplı bir serverim var 4 gb rami var.20 25 arasi oyuncu oluyor./lag yazinca 1 gb yi zor...
  3. I

Beyler Server Kurdum Yardım Eden ?

Ben yardımcı olabilirim.Karşılık gerekmeden yetki falan istemiyorum tek istediğim biraz zaman :ölüm:. Buradan mesaj yazabilirsin...
  4. I

Minecraft türkçe efekt plugini

Ben indirmistim
  5. I

Usta Pluginer / Builder Arayanlar İçeri Girsin

neyse sana :alkış: ben :koş:
  6. I

ahahahahah konuyu yanlış anladım.seni tanıdığımı unutmuşum.Buraya "güvenmeyin" demeye gelmedim ama sonra pişman olmayın...
  7. I

Kimden bahsettin bilmiyorum ama zaman gecirmeye ihtiyacim var...Bende yardimci olabilirim. Skype efenakis441
  8. I

BungleeCord Yardim

YArdımın için teşekkürler.
  9. I

Reklam Korumasi V1.1

SANA BİRŞEY DİYEMİYORUM.......
  10. I

BungleeCord Yardim

Merhabalar... Benim batihosttan bir serverim var.Gayet memnunum.Simdi bir sorum var. Nitradodan server alsam kucuk bisi ona ayar yapsam ona girdiklerinden 10 saniye sonra benim batihosr serverina aktarmasini sağlayabiliriz? Sadece nitrado serverima ayar yapmam gerekir yoksa her ikisinedemi ayar...
  11. I

1 kere yapan 2 kerede yapar 3 kerede... Madem usta builder ve pluginer sın.Serverlerda bunlardan ibaret değil mi ? Kendin kur kendi serverını...
  12. I

Vuruş Missleme Skripti (İlk Skriptim)

Test etmedigimi soylemedim.Test ettikten sonra paylastim ve gayet guzel calisiyor.Ilk skriptim oldugu icin foruma nasil bosluklarla aktaracagimi bilmedigimide soyledim.Saolsun soylediler.Uzatilacak buyutulecek birsey yok.(Bence...)