ibrahimgzel00 kullanıcısının son içeriği

1. ibrahimgzel00

Yardım Ban, Kick Sorunu

Ne yazık ki çalışmıyor :(
  2. ibrahimgzel00

Yardım PlaceholderAPI Statistic block break hatası

Merhabalar arkadaşlar biraz önce yaşadığım bir sorunun çözümü için buradayım umarım yardımcı olabilecek arkadaşlar vardır. Yapmak istediğim şey mesela bir oyuncu 16 adet meşe odunu kırdı ve bu değerleri görmek istiyor aslında ben bu işlevi farklı bir iş için kullanacağım ama yine aynı yere...
  3. ibrahimgzel00

Yardım Ban, Kick Sorunu

Teşekkürler fakat litebans plugini ile alakalı olduğunu düşünmüyorum çünkü litebans pluginini yüklemeden önce de bu sorun devam ediyordu.
  4. ibrahimgzel00

Yardım Ban, Kick Sorunu

Litebans pluginini kullanıyorum
  5. ibrahimgzel00

Yardım Help plzzz :p

Merhabalar skriptle yazmak yerine DeluxeMenus pluginini kullanabilirsiniz. İyi forumlar.
  6. ibrahimgzel00

Yardım Ban, Kick Sorunu

Merhabalar değerli forum üyeleri, Sunucumu kurarken bir hata ile karşılaştım aslında hata değilde eksiklik gibi bir şey anlatınca daha iyi anlayacaksınız. İlk öncelikle mesela A kişisi ve B kişisi olsun sunucuda. Ben A kişisiyim opum var gerekli izinlerim var B kişisi ise sıradan bir oyuncu ben B...
  7. ibrahimgzel00

İstek Oyuncunun üstünde skywars rütbesi gösterme

Skywars eklentisiyle bir alakası olduğunu düşünmüyorum ama ultraskywars pluginini kullanıyorum ücretli bir plugin.
  8. ibrahimgzel00

İstek Oyuncunun üstünde skywars rütbesi gösterme

Merhabalar, Değerli forum üyeleri sizden bulamadığım bir plugin isteyeceğim başlıkta da belirtmiş olduğum üzere oyuncuların adının üstünde skywars'ta ki rankını yazdıracağım aynı craftrise'de ki arena pvp lobisinde olduğu gibi. Ben TAB plugini kullanıyorum bu pluginde dediğim özelliğin olduğu...
  9. ibrahimgzel00

İstek Yakın Oyuncu Gösterme Plugini

Dediğiniz plugine baktım fakat sürüm uyuşmuyor yine de teşekkür ederim.
  10. ibrahimgzel00

Yardım Minecraft sunucuma arkadaşlarım giremiyor

ipv6 ipsini değil ipv4 ipsini kopyalaması gerekiyor zaten direk yazar orada
  11. ibrahimgzel00

Ne dediğinizi anlayamadım bu sorun arkadaşından kaynaklanan bir sorun değil. Eğer serveri kendi bilgisayarına kurduysa sadece kendisinin bağlı olduğu internete bağlı olan kişiler sunucuyu görebilir ve bağlanabilir.Eğer başka ağdaki kişilerin bağlanmasını istiyorsa ya modem arayüzünde port...
  12. ibrahimgzel00

Hamachi ile kurduysanız hamachi den bir ağ oluşturmanız gerekir daha sonra arkadaşınızın da hamachi indirip sizin ağınıza katılması gerekir ikinizde aynı ağa katıldıktan sonra hamachide yazan ip adresi ile giriş yapabilirsiniz.
  13. ibrahimgzel00

Yardım oneblock essentials prefixini bilen varmı? hani isimin yanında cıkan ada leveli

Kullandığınız oneblock plugininin placeholder kısmına bakabilirsiniz essentials ile bir alaksı yok sadece o plugine ait placeholderi essentials chat kullanıyorsanız oyuncu isminin başına yazmanız yeterli olacaktır.
  14. ibrahimgzel00

İstek Yakın Oyuncu Gösterme Plugini

1. Dediğiniz plugini denemiştim fakat o istediğim özellikleri karşılamamıştı 2. Dediğinizi plugine bilgisayara geçince bakıcam. Cevap verdiğiniz için teşekkür ederim.
  15. ibrahimgzel00

İstek Anti Xray Koruması

Farketmemişim kusura bakmayın sizin için 2 adet plugin daha buldum 1.Plugin 2.Plugin Umarım işinize yarar.