iZeckGH kullanıcısının son içeriği

1. iZeckGH

Hey gidi hey

Hey gidi hey Eskiden varıdım 15 yaşımda şu an varım 20 yaşımda Ne güzel günlerim varıdı burada Herkes değişmiş burada
  2. iZeckGH

LastSB - Network'e Adım Adım - Huni Sistemi - Ada Yukseltici - Yenilikçi Görevler - Koin vb... play.lastskyblock.com

Kopyalanabilir IP: play.lastskyblock.com Websitemiz: LastSkyBlock | Herzaman Geliştirilebilir Eğlence
  3. iZeckGH

ÖM attım fiyat bilgisi için.

ÖM attım fiyat bilgisi için.
  4. iZeckGH

havada duran tabela

Bir bloga tablayı koy duzenle felan sonra bloga sag tık normal tık yap //set 36:1 yaz olur.
  5. iZeckGH

Nası site kodlarım?

https://www.khanacademy.org/ Buradan öğren derim çok pratik ayrıca da kendin yapman için alıştırma var.
  6. iZeckGH

Bot Korumasını Önleme

Sen durumu çok yanlış anlamışsın. Botnet ile bot atmassın. Botnet ile zombi bilgisayarlara virus yayarsın. Onlar senin ağının zombisi olur ve daha güçlü ddoslar atarsın. Bot ve Ddos farklı şeyler.
  7. iZeckGH

soru bankası

soru bankası
  8. iZeckGH

Bilgisayar Isısı

Eridimi ? Yağlı kitapları seç ders kitapları değilde. Alıştırma olur ya soru bankası gibi. Ben zaten 4 kitap felan atıyorum. Zaten hep soğutuyor soğutucu. Onları koymak bişi farkettirmiyo yararına sadece.
  9. iZeckGH

Bilgisayar Isısı

Zaten suya tutmadıkça(kitabı) buz olmaz sadece soğuyor :) İnternette biraz araştırma yaparsan bulursun ama en yararayan bana kitap yöntemi. Ayrıya 10 yıllık laptop kullanıcısıyım.
  10. iZeckGH

Bilgisayar Isısı

Benim ilk bilgisayım laptopdu ve halada laptop. Kullanmasını bildikten sonra hiç bişi önemli olmaz. Bu fan vs. saçma bence bilgisayarım çok ısındığında buzluğa kitap koyuyorum. 2-4 tane . Çünkü sürekli altında soğuk bir şey olması lazım yeniden ısınmaması için. 2 şer tane koyyorum altına ben...
  11. iZeckGH

Jackpot videosu çek kaybet :D

Jackpot videosu çek kaybet :D
  12. iZeckGH

Bir sunucu fikri daha önce açılmışsa özür dilerim.

Bi aralar Zindev Craft vardı çok iyiydi. Türkiye'nin en iyi mmorpg sunucuyudu (Tabi hiç yoktu nerdeyse o zamanlar) En fazla 15 tutuyordu.
  13. iZeckGH

Cs Go - Hileler Yıldırdı

Tmm hile olabilir ama. Oyunun başından saçma bir şekilde hile demek çok saçma. Oyunun başında yaptığı atışlar normal duruyor.