janjel kullanıcısının son içeriği

1. janjel

baktım

baktım
  2. janjel

eyw

eyw
  3. janjel

GhostMC | Normal bir sunucu. - Konu tasarımı güncellendi!

Sunucuya ilk girişinizde sadece bozuk olarak gözüküyor. İlk giriş sonrasında ki girişlerinizde herhangi bir bozukluk yok.
  4. janjel

şu an 2-3 civarı builderimiz var. çok yok. Zaten bazı maplar hazır. ana lobi vs. bizim elimizden çıkma.
  5. janjel

PAC Launcher & Client-side Anti-Cheat - Tanıtım

Paylaşılmasını beklemene gerek yok ki. Girhubda var launcherin kodları. Kendi forkunu yapark istediğin gibi değiştirebilirsin. https://github.com/Confuser2188/LauncherPAC
  6. janjel

İngilizce desteğimiz de var :)
  7. janjel

Minecraft hesabı mı ? Eğer minecraft hesabından bahsediyorsan hayır, çalınması mümkün değil. Zira launcher crack minecraft için tasarlandı. Premium hesap ile giriş yapılmıyor. Giriş ekranı da böyle; Screenshot Şifre vs. istenmiyor. sadece kullanıcı adı.
  8. janjel

Hadi hayırlısı
  9. janjel

Acaba 1.20 sürümü çıktığında

https://forum.gamer.com.tr/konu/play-ghostmc-com-yeni-katil-kim-yeni-1-13-x-survival.353867/ 1.14 değil ama 1.13 var :D şu an için 1.13 de bir eksik yok, 1.14 sürümde pluginler stabil olmaya başlayınca 1.14 sürümüne geçireceğim sunucuyu.
  10. janjel

arkadaşlık isteği gönderen admin ile görüşebilirsin.
  11. janjel

Oyun içerisindeki yasaklanman dün açıldı. Sana bildirmek için adminlerimizden bir tane discord üzerinden sitek attı fakat görmedin sanırsam. bi kontrol edip yazsaydın yorumu :)
  12. janjel

#1 - SkinsRestorer - Skin Gösterme ve Değiştirme / BungeeCord Desteği [1.8-1.13]

ha fakat şu bungeedeki bot muhabbetinde antibot eklentilerinin bir sorunu yok. skinrestorer x, antibot y eventini kullanmış. hangisinin daha performanslı olduğu tartışılır fakat ortada bir yanlışlık veya sorun yok.