JaveDesigns kullanıcısının son içeriği

1. JaveDesigns

Minecraft Güncellemesi - Snapshot 20w06a - Nether update

Merhaba forum üyeleri ben Emre "Rabotics". Bugün Minecraft'ın yeni gelen snapshot 20w06a yani Nether Güncellemesinin ilk izlenimlerini sizlerle birlikte yapacağız başlayalım mı? İlk önce eklenen yeni özelliklere göz atalım! Yeni Nether blokları eklendi! Geri tepme direnci artık bir olasılık...
  2. JaveDesigns

The lost City

Oooo.Çok hoş görünüyor.Tebrik ederim.
  3. JaveDesigns

Treasure on the sea

Çok güzel bir çalışma olmuş.Başarılarının devamını dilerim @PresenceCreative .
  4. JaveDesigns

Güncelleme Minecraft 1.16: Nether Güncellemesi!

Bunu birlikte izlemiştik @Pluginsel . Gerçekten harika bir güncelleme. Şahsen böyle bir şey olmasını çok isterdim. Çünkü normal dünyaya neden bu kadar güncelleme geliyor da nether niye hiç güncellenmiyor diye düşünmeye başlamıştım. Çok boş geliyordu gözüme. Artık içim rahat :D . Şimdide madenlere...
  5. JaveDesigns

skyblock.denince. biz | (Açılış 13/Cuma Saat 18:00) | 1.8x 1.14x | OP Skyblock | Adakit | GelişmişCoinMarket | EditCoin | ÖzelBloklar | Sky Rütbeleri|

Merhaba @bydemir06 . Güzel bir sunucu ve konu. İnşallah sizi daha iyi bir yerler de görebiliriz.Sana ve takımına başarılar dilerim.
  6. JaveDesigns

Dome Islands > Byers

PMC : Dome İslands Minecraft Project
  7. JaveDesigns

Medieval Tarzı Ada Buildi

Güzel bir yapı tebrik ederim.
  8. JaveDesigns

MINECON Canlı Yayınını Bizimle İzleyin.

Sizinle birlikte MineCon canlı yayınını izlemek için sabırsızlanıyorum Gamer Ailesi.
  9. JaveDesigns

Hayatınızdaki duyduğunuz en garip kelime?

Anneannem kedileri besleme bahçeye yumurtlamasınlar demişti.
  10. JaveDesigns

Minecraft Spawn Map(Skyblock,Faction...)

Fotoğrafların 2 tanesini net gördüm sadece.Büyük ancak biraz boş sanırım. B )
  11. JaveDesigns

Minecraft 1.15 İndir - İlk Gösterim

Microsoft oyunu gerçekten geliştiriyor saçma bişeyler eklenmediği sürece benim için sorun olmuycaktır
  12. JaveDesigns

Royal Craft Yetkilileri

bir şey değil :asık:
  13. JaveDesigns

Klan nasıl olmalı?

Tasarım işlerini sunucuda yapan insanlar var onlara yaptırabilirsin