Jexpys kullanıcısının son içeriği

1. Jexpys

İstek Kırılan Bloku Yenileme Minecraft Acil!!!

Dostlar selam minecraft 1.16.5 survival sunucum için ende bir sistem yapmak istiyorum end spawnında end taşı vs. kırıldığında oraya o bloğun 5-10 saniye sonra geri otomatik olarak konulmasını istiyorum böylece end spawnı bozulmayacak ve anarşik bir ortam oluşmayacak
  2. Jexpys

mc.craftware.pw | WARE SURVIVAL 1.16.5 | Özel kaynak paketi | 4 Boyutlu görünümler | Yetenek | Rütbe | Puan | Dengeli ekonomi

Spawn mapi güzele benziyor ancak sistemlerinizden menülerinizden vs. biraz daha resime yer verseydiniz daha güzel olabilirmiş başarılar
  3. Jexpys

Play.KrakenNW.pw

Play.KrakenNW.pw
  4. Jexpys

Better Farming Plugin

Güzel ve bilgilendirici bir konu olmuş eline sağlık.
  5. Jexpys

Yardım End Frame ve Portallarını kapatmak istiyorum

Hocam direk enddeki spawn olma yerini bedrock ile kapadım hologram ile /warp end den bilet alabilirsiniz yazdım
  6. Jexpys

İstek Çiftçi plugini /sistemi

Anladım teşekkürler
  7. Jexpys

Titanyumdaki çiftçi sistemi şöyle /çiftçi yazıp bir çiftçi npc si oluşturuyoruz npc ye sağ tıkladığımızda ise claimimizin içindeki yere düşen patates,karpuz,havuç vs. gibi itemleri otomatik olarak toplayıp depoluyor sağ tıkladığımızda ise oradan satabiliyoruz vs.
  8. Jexpys

Merhabalar sunucuma sonoyuncu titanyum daki gibi bir çiftçi plugini eklemek istiyorum yada skript i ile halletmek istiyorum plugine sahip olan yada ismini bilen varsa lütfen yardımcı olabilirmi
  9. Jexpys

Yardım End Frame ve Portallarını kapatmak istiyorum

Survival olduğu için sunucum çok fazla end portal var