Türkiye'nin En Büyük Oyuncu Forumuna Hoş Geldiniz!

Sitemize kayıt olarak, diğer oyuncular ile tanışabilir, mesajlaşabilirsiniz, ayrıca bir şeyler paylaşarak veya sorarak Türkiye'nin en büyük oyuncu topluluğunun bir parçası olabilirsiniz!

Şimdi Katılın!
  • minecraft server

JoneX kullanıcısının son içeriği

1. JoneX

Play.CraftRosi.Com | OP-Faction | Efsane Tntler | Klan Savaşları | Görevler | Boss | Rütbeler | Aranıyor | Kaliteyi Doruklarında Hisset | IDDALIYIZ |

- Güncelleme - Özel tntler eklendi Bu tntlerin diher tntlerden farkı ormanda istediğiniz yere koyabilirsiniz. Başkasının klan evine claimli yere her yere vede koyduğunuz tnt patlatıktan sonra patlıyan bloklar tekrardan yerine geliyor yani bunu başkasının klan evinin duvarına koyarak duvarını...
  2. JoneX

Yardım inşa etme sınırını kaldırma 256 blok sınırı nasıl kaldırırım

server properitesden ayarlardım zaten 256yı 300 yaptım ama ginede olmuyor
  3. JoneX

Yardım inşa etme sınırını kaldırma 256 blok sınırı nasıl kaldırırım

inşa etme sınırını kaldırma 256 blok sınırı nasıl kaldırırım
  4. JoneX

Play.CraftRosi.Com | OP-Faction | Efsane Tntler | Klan Savaşları | Görevler | Boss | Rütbeler | Aranıyor | Kaliteyi Doruklarında Hisset | IDDALIYIZ |

Kanka 1 2 haftaya server kapanır diyorsun da serverimiz 10 aydır açık ayriyetten coleries den çalıntı mesajlarını kabul etmem çünkü oda betacraft dan çalıntı yani betacraft dan çalmış sin dersen anlarım yetkili kadrosuna gelince adminler ilgilencek bugün onunla op dengesinide ben arkadaşlarım...
  5. JoneX

Öncelikle bana mapleri kendi olan bir server soyle çok az sistemler diyorsunuz kusura bakmayınca ne sistemi ya sizin serverde sistemmi var jackpota sistem mi diyorsunuz sistemden kastınız nedir ayriyetten jafkpotlarimiz da farklı
  6. JoneX

Play.CraftRosi.Com | OP-SkyBlock | Herkeze VIP | Sunucu Sıfırlandı | Her Gün 3 Event | Kaliteyi Doruklarında Hisset | IDDALIYIZ |

- Güncelleme - EndEvent sistemi aktif edildi.Artık her gün 19:00-19:30 arası olucak bu event /warp endevent yazıp gidebilirsiniz. Eventin amaçı 30 dakikalık kısa bir sürüde endcoin kasmak bu endcoinleri endmarketde harcıyabilirsiniz herobrine keserek ender dragonla savaşarak coin kazanabilirsiniz.
  7. JoneX

Play.CraftRosi.Com | OP-SkyBlock | Herkeze VIP | Sunucu Sıfırlandı | Her Gün 3 Event | Kaliteyi Doruklarında Hisset | IDDALIYIZ |

Oyuncularim değerli yorumlarınız için teşekkür ederim hepinizi seviyorum :asık:
  8. JoneX

Değerli yorumun için teşekkür ederim. Serveri beğendiysen ne mutlu bana
  9. JoneX

banın açıldı sunucu sıfırlandıktan sonra kimsenin kredisini vermedik