Kaangull kullanıcısının son içeriği

1. K

Yardım Deluxe menü ve Skript

Arkadaşlar selamlar severimde skript ile bir kit menü tasarlıyorum kendim yapıcam kit özelliklerini deluxe menüden sorunu çözemedim if player's balance if player's balance is greater than or equal to 20000000: if player's balance >= 10000000: if player's essentials balance is greater than or...
  2. K

Yardım Skript balance mı money mi

Arkadaşlar selamlar severimde skript ile bir kit menü tasarlıyorum kendim yapıcam kit özelliklerini deluxe menüden sorunu çözemedim if player's balance if player's balance is greater than or equal to 20000000: if player's balance >= 10000000: if player's essentials balance is greater than or...
  3. K

OB-Boss plugin

up
  4. K

OB-Boss plugin

Arkadaşlar selamlar, serverimde ob-boss türkçeye çevrilmiş pluginin son versiyonunu indirdim her şey güzeldi ta ki boss doğmayana kadar boss doğmuyor hatası da bu garip bir şekilde bunu veriyor ne yaptıysam düzelmedi yardım edebilecek var mı
  5. K

Yardım PlotSquared

sağ ol seninki de yardımcı oldu
  6. K

Yardım PlotSquared

kardeşim hallettim
  7. K

Yardım PlotSquared

Arkadaşlar plotsquared tan istediğim ayarda bir arsa kurdum ancak plotsquared videolarını izledim adamlar yola copy paste yapabiliyorlar ben attığım claim harici copy paste çekemiyorum set çekemiyorum nasıl permission veririm yolları değiştireceğim şekil şukul yapıcam izlediğim videoda adam 4...
  8. K

İstek Faction Paket

dostum bir şey soracağım serverimdeki hali hazırdaki spigot dosyasını spigot 1.8.8 ile değişsem neler olur ? bütün server ayarlarım değişir mi
  9. K

Help

sorun pluginlerle tam olarak ne bilmiyorum discord adım KaanG#7162
  10. K

Xp market

Dostlar chestcommanda xp marketi yaptım ama istiyorumki adam bastığında 30 leveli gitsin ve ona 1m para gelsin bu işlemi skripte nasıl yazarım ? ya da direk skriptten nasıl yazarım bilgisi olan yardı medebilir mi
  11. K

İstek Faction Paket

Arkadaşlar serverimi batihosttan açtım ancak verdiği hazır faction o kadar kötüki anlatamam hiçbir şey düzgün çalışmıyor ne koysam servere bir hata üstüne hata neyse bana hazır önerebileceğiniz plugin paketi var mı onu tamamen geçirmeyeceğim bir kaç özellik ile kendim yine server kurup baştam...
  12. K

Yardım Crayzcrate

@BorakanT kardeşim crateplusı indirdim son olarak ama bir problem var yaptığım sandıkların adının altındaki yazıları dğeiştiremiyorum
  13. K

Yardım Crayzcrate

Dostlar serverim 1.8 ve indirdiğim sürümde 1.8 eğer musait olanınız varsa rica etsem discord yoluyla yardım edebilir mi KaanG#7162
  14. K

Yardım Crayzcrate

Arkadaşlar serverimde crateplus vardı ancak % sistemi olmadığından kaldırdım ardından crayzcrate ekledim onun jarı olsa bile dosyası gelmiyor serveri kapatıp açıyorum hiçbir türlü açılmıyor placeholder da ekledim yine olmadı servere crayzcrate dosyayı algılanmıyorda ben başka yerde nbuldum...
  15. K

Yardım Chestcommands plugin

Hayır yanlış bilgilendirmeyin. hallettim dostum sağ ol