Kadir943 kullanıcısının son içeriği

1. K

Benimle Ve Ekibimle Minecraft Oynarmısın ??

Kardeşim yaş 18, katılmak isterim. Discord sunucu linkine ulaşılamıyor.
  2. K

1.14.3 Modsuz Survival oynuyoruz gelmek isteyen varsa içeri...

Beyler yaş 18, oynarım ben de. Özelden mesaj atabilirsiniz.
  3. K

Nitrado Serverime Builderler Aranıyor

A.s. peki alındın yuoko35 skype sen söyle ben seni ekleyeyim alımlar bitmiştir bu arada 2 kişi oldu elini çabuk tutanlar kazanır D:
  4. K

Nitrado Serverime Builderler Aranıyor

Güzel Yapı Yapan + world editten anlayan 2 kişi lazım skype + mikrofon şart birde ihanet etmeyecek kişilerle çalışmak isterim.Wg'den anlamasa da olur ben wwg uzmanıyım 2dkda atarım sorun yok o konuda rahat olun.Neyse uzatmadan skype ekleyin kadir.butun veya skypeye şu an giremeyecekseniz konuya...
  5. K

Nitrado Panelinden anlayan bir pluginer @ SmileMc.Nitrado.Net Repair/Boss/Parkur/Trade/MobArena

hataların çözümü basit ottan boktan herşeyi yüklersen veya hazır paket kullanırsan yani türkçe paket kullanırsan çıkar genel sorunu budur birkaç tane de aslında sorun olmayan ama sorun gibi gözüken var bende nitrado kullanıyorum aslında bende bilmiyordum ama kurcalaya kurcalaya öğrendim yardım...
  6. K

Builder Veya Admin Arıyorsan Buyrun İçeri 15'i Aşkın Serverde Çalıştım

kadir.butun gel nitradodan serverim var yardımcı arıyorum
  7. K

No Ip Serverime Deneyimli Yetkililer Araniyor...

Eğer kendi serverini bırakıp benle oynayacak isen ve para kazanıcak isen mesajım = serverim nitradodan 2 gb rami 32 slotu var pluginleri kendi serverime göre ayarladım tek tek türkçeleştirdim hiçbirşey alıntı değil schematic yani şematik kullanmadan bir server mapi yapacağım bana yardımcı...
  8. K

pluginlerden anlayan biri yada admin arayan içeri buyur :D

serverim nitradodan 2 gb rami 32 slotu var pluginleri kendi serverime göre ayarladım tek tek türkçeleştirdim hiçbirşey alıntı değil schematic yani şematik kullanmadan bir server mapi yapacağım bana yardımcı olucaksan skype ekle kadir.butun Skype Ekle Forumda Açık Olmayabilirim
  9. K

Serverine Builder, Mod VB Arıyosan İçeri Gell

serverim nitradodan 2 gb rami 32 slotu var pluginleri kendi serverime göre ayarladım tek tek türkçeleştirdim hiçbirşey alıntı değil schematic yani şematik kullanmadan bir server mapi yapacağım bana yardımcı olucaksan skype ekle kadir.butun
  10. K

Plugin Paketi Yapıcak Pluginer Aranıyor !

serverim nitradodan 2 gb rami 32 slotu var pluginleri kendi serverime göre ayarladım tek tek türkçeleştirdim hiçbirşey alıntı değil schematic yani şematik kullanmadan bir server mapi yapacağım bana yardımcı olucak var ise skype ekle kadir.butun
  11. K

Admin Veya Moderator Arayan Varsa İçeri !

serverim nitradodan 2 gb rami 32 slotu var pluginleri kendi serverime göre ayarladım tek tek türkçeleştirdim hiçbirşey alıntı değil schematic yani şematik kullanmadan bir server mapi yapacağım bana yardımcı olucaksan skype ekle kadir.butun
  12. K

Admin Build Mod Arayanlar + Plugin Türkçeleştirebilirim + Map

13. K

Serverine Mod,Builder,Pluginer,Admin Arayan İçeri!

Nitrado Serverime Sıfırdan Bir Map Yapıcak Skypeli Mic Şart Bana Kötülük Yapmayacak Birini Arıyorum Skypem= kadir.butun