kapt kullanıcısının son içeriği

1. K

Version Tercihi

Hiçbir şekilde açıcakları sunucuda oynamanızı önermiyorum. Max 1 ay açık kalıyor emeklerinize yazık :D Buyrun arkadaşın açtığı önceki konuda attığım yorumlara bakabilirsiniz. Kendisi amatör. Özelden küfürler vs. PFC | Herobrine Survival | 1.13.2 - 1.15 | Görev Sistemi | Gelişmiş Farm Sistemi |...
  2. K

PFC | Herobrine Survival | 1.13.2 - 1.15 | Görev Sistemi | Gelişmiş Farm Sistemi | Takas Sistemi | AKTİF |

çöp serverdi dolandırıcı cocuklar :D açık kaldıgı süre boyunca 0 çekti çalıntı sistemler mapler :D
  3. K

PFC | Herobrine Survival | 1.13.2 - 1.15 | Görev Sistemi | Gelişmiş Farm Sistemi | Takas Sistemi | AKTİF |

Ne güzel arkadaşlarını toplamış chate övdürüyor kendini. DDOS atıp küfür etmek iyilik meleği dimi? Ben gereken yerlere başvurumu yaptım zaten ailesi uğraşacak tebligat gelince.
  4. K

Burada böyle resmi konuşan bir çocuk discordda ana avrat küfür ediyor ilginç.
  5. K

Burda ne güzel konuşuyor, discord da küfür ağızlarından eksik olmuyor :) Arkadaşlar bunlar ddosçunun tekidir. Diğer sunuculara saldırıyorlar adam çekmek için böylelerine destek vermeyin. Yaklaşık 1 hafta önce bilişim suçlarına başvurduk. İşlem sırasında olduğu için daha fazla bilgi vermeyeceğim...