kaptanbela kullanıcısının son içeriği

1. kaptanbela

SnowNetwork Yeni Oyuncularını Arıyor.!.!

alıntı map alıntı pluginler saçma sapan konu başarılar kardeşim
  2. kaptanbela

CruzeGame Project Ozone 3 - 7/24 Online - Premium Zorunlu Değil

sonunda açtınız ya 2 yıldır bu haberi bekliyoruz geliyorum hemen :)
  3. kaptanbela

Modlu ve pluginli server için teknik bilgiye sahip kadro aranıyor

Arkadaşlar uzun süredir adam akıllı bir modlu Türk serverinin kurulmadığını fark ettim ve single modlu oynamaktan da çok sıkıldım açıkçası konuyu fazla uzatmadan alım şartlarına geçelim - Daha önce modlarla uğraşmış ve bu konuda bilgiye sahip olmalı - Daha önce bir serverda çalışmış yada kendi...
  4. kaptanbela

Merhaba batihost servere alım var konuya göz at !!

Ad: Cem Soyad: Kara Yaş: 19 Youtuber isen kaç abonen var: Reklamcı isen ne kadar oyuncu getirirsin: Rehber isen saygın ne kadar: Oyun nick: TheReaper - Cbear1 Admin isen bilgin: daha önce batihost ve nitradodan server açtım we-wg-voxselsniper-chestcommand-groupmanager falan biliyorum Neden sen...
  5. kaptanbela

|Builder / Mimar| ( Medieval-Terraform)

hala çalışacak bir server arıyor musun yoksa buldun mu ?
  6. kaptanbela

Acil Builder aranıyor Batihost Server

Gel kardeşim Servere bi görüşelim
  7. kaptanbela

Acil Builder aranıyor Batihost Server

Arkadaşlar lütfen sadece işini ciddiye alan kişiler başvursun ve buildine güvenenler tabii ki seçilecek kişiler denenicektir Sunucu ip: TheFearles.Batihost.com Sunucu ram : 5gb Sunucu süre:3 ay Kapasite sınırsız Alıma katılacak kişiler discord zorunludur
  8. kaptanbela

Alım VAR !!

TheFearles.Batihost.com Discord şarttır Builder alımı vardır Oyun içi isminizi yazın white liste ekliyim
  9. kaptanbela

Builder alımı var yeni server 3 adet Builder lazım

Öncelikle herkese merhabalar arkadaşlar Bu alımı yapma sebebim yeni açtığım serveri bir an önce hazırlayıp hizmete açmak Lafı fazla uzatmadan alım şartlarına geçelim Başvuru Formu İsim: Soy İsim: Yaş(16+): Komut Bilgisi: Kaç Yıldır oynuyorsun...
  10. kaptanbela

Modlu Survival Hata veriyor yardım pls

Extra Utilities 2 modunun sürümü yanlış olabilir silip tekrar giriş yapmayı dene
  11. kaptanbela

FTB Continuum Failure Hatası ?

Eğer bilgisayarın Türkçe ise şunu yapabilirsin 1- Twitch launcheri aç 2- Sağ Üst köşeden ayarlar bölümüne gir 3- Ayarlarda minecraft bölümüne gir 4- en aşşada Gelişmiş bölümünü Görüceksin Ek Java Parametreleri yazıyor oraya bu kodu yapıştır Kod: -Duser.language=en -Duser.country=US...
  12. kaptanbela

FTB Continuum Failure Hatası ?

Bilgisayarın Türkçeyse java arguman kodu girmeyi dene
  13. kaptanbela

alım var

server hostingi neydi acaba ?