KardasLand kullanıcısının son içeriği

1. KardasLand

:hmm1: Bakmıyorum forum gamera, arada sırada girdiğimde sen denk geliyorsun napim xd

:hmm1: Bakmıyorum forum gamera, arada sırada girdiğimde sen denk geliyorsun napim xd
  2. KardasLand

EnderBank - Kolay Konfigüre Edilebilir Faizli Banka Eklentisi

Eklenti teknik olarak 1.8-1.16'ya kadar çalışmaktadır, fakat 1.8, 1.16.2 ve 1.12.2 sürümleri hariç test edilmemiştir. İyi günler dilerim, ayrıca eklenti çok güncelleme almıştır, bu tanıtım çok ESKİDİR.
  3. KardasLand

Yardım EnderBank Sorunu

Hatayı almış olduğu eklentinin geliştiricisiyim. Arkadaşla iletişime geçildi ve sorun çözüldü. İyi günler dilerim.
  4. KardasLand

Applied Energistics 2 Rehberi #1

Bir aralar çok uğraşmıştım bunlarla ya :/ Deli gibi 150 teknik modlu girdiğim zamanlar.. Eline sağlık.
  5. KardasLand

tünaydın*

tünaydın*
  6. KardasLand

ne ölmesi bayılmışım

ne ölmesi bayılmışım
  7. KardasLand

Eklenti 1.6 Sürümüne güncellenmiştir. Faiz sorunu optimize edilmiştir, üstteki arkadaş tarafından kullanılabilir durumdadır. Yaklaşık 10-20 sunucu yabancılar dahil bu eklentiyi kullanırken faiz konusunda sıkıntı yaşamadı, buradan böyle dile getirmeniz biraz garip geldi. Her neyse, -nasıl...
  8. KardasLand

Selamlar. Bunun için online özelliği getirildi. Lütfen spigot'tan günceli indirdikten sonra Only-Online-Players'ı aktife alın. Ayrıca bunun gibi bir olayda lütfen BANA ULAŞIN. İyi günler dilerim.
  9. KardasLand

Forum Oyunu Teknik modlar mı yoksa büyü modları mı? Münazara...

Teknik modları tercih ederim. Eğlendiriyor beni, **tekrarlayıcılıktan** kurtarıyor, çünkü RF üretmenin binbir yolu, nükleer enerji üretmenin binbir yolu, reaktör yapmanın binbir yolu, maden çoğaltmanın binbir yolu, dijital depo kurmanın binbir yolu var. 3-4 tane büyü modları barındırıyorum ama...
  10. KardasLand

Naneli oreo da mı var :D

Naneli oreo da mı var :D
  11. KardasLand

KardasLand Development - Bekle Beni 2021!

KardasLand Development - Bekle Beni 2021!
  12. KardasLand

Oynayacak sunucu önerin :(

Selamlar. Çok fazla klasik sunucu var, anlayabiliyorum. Fakat kendiniz bir standart belirlemelisiniz. Skyblock için konuşuyorum: Emek mi severim, yoksa OP mi? Bol sistemli mi, yoksa eski tarz mı? Kozmetik mi yoksa P2W dayalı VIP mi? Spawnera dayalı mı farma dayalı mı? Bunun gibi kendinize...
  13. KardasLand

MynesNetwork Çalıntı/Kopyalama

Hocam menülerin tamamını, KELİMESİ KELİMESİNE alamaz. Eşya lorelarını KELİMESİNE KELİMESİNE alamaz! Esinlenmek değildir bu, direk kopyadır! Esinlenmek dediğiniz şey tamam menüyü esinlenirsin, ama kelimesi kelimesine almazsın olmadığı yerleri silersin, eklersin falan ne bileyim. Adamlar tamamen...
  14. KardasLand

Aether Reference - Hafif, Kolay Konfigüre Edilebilir Referans Eklentisi

NOT: Eklentiyi ingilizce yaptım, sebebi ise Türk'lerin buna ilgi duymayacağı, lütfen komutlar/config niye ingilizce diye yazmayın. Selamlar. Çoğu sunucuda olmayan fakat kendi sunucumda kullandığım bir sistemi herkese açık yapmak istedim. Eklentinin amacı arkadaşına referans vermek. Bu durumdan...
  15. KardasLand

ÖN İZLEME - EmperorMC - Türkiye'deki En Kaliteli Prison!

Çeteler eklentisi tamamlanmıştır, sunucudaki ana sistemler tamamlanmış olup şimdi "Eğlence" kategorisine geçiyoruz. ETA(En yakın açılış süresi): 1-2 Hafta