Kaybedemem kullanıcısının son içeriği

1. Kaybedemem

Discord Yardim Edin

Discord nitrosu olan ban yermi
  2. Kaybedemem

Discord Yardim Edin

Arkadaşlar discord hesabından bi sunucuya bağlanacaktım ve bağlandim ama sunucuda mesaj yazmak için telefon numarani doğrulama lisin diyordu , bende nunarı yazdım ve tikladim ama şu cevap geldi hata ; invialid phone number çözümünü bilen Birde discord hesabimi devre dışı bıraktı ne yapmalıyım...
  3. Kaybedemem

Ağa sw te önceden girdim oylesi ne sifremi unuttum şu an denize gelmek istiyorum ne yapacam

Ağa sw te önceden girdim oylesi ne sifremi unuttum şu an denize gelmek istiyorum ne yapacam
  4. Kaybedemem

Emek Survival

Arkadaşlar , 1.14 sürümünde oynayabileceği gerçek emek sw varmı ,marketin falan olmadıgi , herkesin 1 saatte elmas set olmadığı sw aranır yada uzun soluklu ekipi olan yazsın . Discord : Kaybedemem#6049 Discord : Kaybedemem#6049
  5. Kaybedemem

Minecraft Build 1.14

15 yaşındayım discord : Kaybedemem#6049
  6. Kaybedemem

Minecraft Build 1.14

Evet arkadaşlar konuma hoşgeldiniz. Arkadaşlar buildimizi geliştirmek için ekip aranır creativede build yapcaz hem birbirimize yardımcı olcaz . Hostingi yada swsi olan varsa DC Adresim : Kaybedemem#6049
  7. Kaybedemem

Skin Editleme [PaintNet]

Yaw olmaz nova skin
  8. Kaybedemem

Skin Editleme [PaintNet]

Program skin editliyebiliyosun
  9. Kaybedemem

Skin Editleme [PaintNet]

Arkadaşlar paint net programından skin editlemeyi bilen ve programi ögretcek varsa bana ekran videosunu alıp gönderebilirmi öğrenmek istiyorum speed art olmasın . Şimdiden teşekkürler. Discord : Kaybedemem#6049
  10. Kaybedemem

Minecraft 1.14 Survival

Fikirlerinizi duymak isterim
  11. Kaybedemem

Minecraft 1.14 Survival

Arkadaşlar artık herkesin gamemode girmimis gibi oynadığı Survival swlerden bıktım. Ve ekip Survival oynamaya karar verdim. Ekili olan varsa bana yazsın yada sunucu açsın girerim.
  12. Kaybedemem

Minecraft Skin Editleme [ İçeri Gelin Lütfen ]

Benim kasteddigim shading template falan , paint net programıyla skin editlemeyi öğretcek
  13. Kaybedemem

Minecraft Skin Editleme [ İçeri Gelin Lütfen ]

Arkadaşlar kendime ait 1 preminiumum var. Ama kendime özel bi skinim yok. YouTube de skin eşitleme falan baktım da hepsi speedart ve bisi anlaşılmıyor. Sizden istediğim bana skin nasıl editlenir videosu çekip discordan atmanız. Atarsanız çok sevinirim. Olmazsa bana skin de editleyebilirsiniz...